Latvijos čempionato nugalėtoju klasikinio kultūrizmo kategorijoje tapo Tomas Kairys, antri buvo Edvinas Tuinyla (vyrų „physique“ -178 cm, abu – Kauno „R. Žeimio sporto klubas“) ir Živilė Augustytė (bikini -163 cm kategorija, Vilniaus „Fitness LT“).

Bronzos medalius iškovojo Elėja Lukytė (kūno fitneso kategorija, Šiaulių „Gylys“), Anastasija Sidorevič (bikini -160 cm kategorija, „Fitness LT“) ir Edgaras Gladas (kultūrizmo kategorija).

Tarp finalininkų taip pat pateko ir penktas vietas užėmė Rita Milinovič (bikini -169 cm kategorija, abu – Marijampolės „Tauras“), Deividas Smailys (vyrų „physique“ -178 cm, „R. Žeimio sporto klubas“) ir Martynas Savickas (kultūrizmo kategorija, „Gylys“).

Šeštą vietą kultūrizmo kategorijoje užėmė Mantas Grubis („Tauras“), o Lukas Smagurauskas buvo šeštas vyrų „physique“ +178 cm kategorijoje („R. Žeimio sporto klubas“).

„Fit model“ Baltijos šalių mače dalyvavo 10 Lietuvos atstovių, kurios laimėjo 2 iš 3 ūgio kategorijų. -163 cm kategorijos nugalėtoja paskelbta Ginatrė Kondratavičiūtė. Asta Šavdinytė iškovojo sidabro medalį kategorijoje -168 cm, o Edita Rakovska laimėjo +168 cm kategorijoje. Tarp finalininkų aukščiausioje ūgio kategorijoje buvo dar 3 Lietuvos atstovės: Inga Laurinėnaitė - bronzos medalis, Alvina Mockutė – 4 vieta, Renata Gaidan – 5 vieta.

Į finalininkų šešetus nepateko Evelina Naujūnaitė (bikini -166 cm kategorija, Vilniaus „Ultimate gym“), Andrius Druktenis (klasikinio kultūrizmo kategorija, Šiaulių „Fitcult“), Božena Stacevičiūtė (bikini -172 cm kategorija, Vilniaus „Fitness LT“), Gintarė Pekorienė (bikini +172 cm kategorija, Vilniaus „VKFKS“), Monika Žemytė (fit model -168 cm), Rimgailė Šliktaitė (fit model -168 cm) ir Simona Kuoraitė (fit model -163 cm).

Turnyre rungtyniavo beveik 200 atletų iš Estijos, Latvijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos.