Įspūdingai į kitą etapą žengė „Liverpool“ klubas, kuris namuose po tikro trilerio ir lemiamo įvarčio 91 minutę 4:3 (1:2) palaužė Dortmundo „Borussią“, su kuria pirmą mačą Vokietijoje buvo baigęs lygiosiomis 1:1.

Anglai nesužaidus nė 10 min. atsiliko jau 0:2, o antro kėlinio viduryje – 1:3, tačiau tuomet atsakė trimis įvarčiais iš eilės ir stebuklingai išsigelbėjo. Pergalingą įvartį 91 min. pelnė Dejanas Lovrenas.

Į pusfinalį dramatiškai prasibrovė ir titulą ginanti „Sevilla“, kuri savo aikštėje 1:2 (0:0) nusileido Bilbao „Athletic“, bet laimėjo 11 metrų baudinių seriją 5:4.

Rungtynės:

FC „Liverpool“ 4 – 3 Dortmundo „Borussia“ (pirmas mačas – 1:1)
5' [0 – 1] Henrik Mchitarijan
9' [0 – 2] Pierre-Emerick Aubameya
48' [1 – 2] Divock Origi
57' [1 – 3] Marco Reus
66' [2 – 3] Philippe Coutinho
78' [3 – 3] Mamadou Sakho
90+1' [4 – 3] Dejan Lovren

„Sevilla“ 1 – 2 Bilbao „Athletic“, 11 m baudinių serija – 5:4 (pirmas mačas – 2:1)
57' [0 – 1] Aritz Aduriz
59' [1 – 1] Kevin Gameiro
80' [1 – 2] Raul Garcia

Donecko „Šachtar“ 4 – 0 „Braga“ (pirmas mačas – 2:1)
25' [1 – 0] Darijo Srna (11 m)
43' [2 – 0] Ricardo Ferreira (į savo vartus)
50' [3 – 0] Viktor Kovalenka
74' [4 – 0] Ricardo Ferreira (į savo vartus)

Prahos „Sparta“ 2 – 4 „Villarreal“ (pirmas mačas – 1:2)
5' [0 – 1] Cedric Bakambu
43' [0 – 2] Samuel Castillejo
45+1' [0 – 3] David Lafata
49' [0 – 4] Cedric Bakambu
65' [1 – 4] Borek Dočkal
71' [2 – 4] Ladislav Krejči

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas kol kas – Aritzas Adurizas iš Bilbao „Athletic“ su 10 įvarčių.

Šio sezono UEFA Europos lygos nugalėtojas gegužės 18 dieną paaiškės Bazelyje, Šveicarijoje.

Nugalėtojų titulą gina „Sevilla“ klubo futbolininkai, kurie 2015 m. finale Varšuvoje 3:2 įveikė Dniepropetrovsko „Dnipro“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (135)