Svečiai iš Anglijos pirmavo 1:0 po Divocko Origi smūgio 36-ą min., bet jau antro kėlinio pradžioje, 48-ą min., Vokietijos rinktinės narys Matsas Hummelsas po kampinio galva išlygino rezultatą 1:1. Šios poros nugalėtojas paaiškės po savaitės „Anfield“ stadione.

Ispanijos komandų derbyje Bilbao „Athletic“ namuose pralaimėjo „Sevilla“ futbolininkams 1:2 (0:0), nors pirmi įmušė įvartį. 48-ą min. Aritzas Adurizas išvedė šeimininkus į priekį, bet Timothee Kolodziejczakas ir Iborra atsakė dviem taikliais smūgiais 56-ą ir 83-ią min. Prieš antrą mačą koziriai Sevilijos atstovų rankose.

Bragos „Sporting“ ekipa iš Portugalijos savo aikštėje 1:2 (0:1) nusileido Donecko „Šachtar“ komandai ir turės problemų per atsakomą dvikovą Ukrainoje. Svečiai pirmavo 2:0 po Jaroslavo Rakickio ir argentiniečio Facundo Ferreyra įvarčių 45-ą ir 75-ą min. Portugalų viltis kiek atgaivino Wilsono Eduardo tikslus smūgis 89-ą min.

„Villarreal“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:1) pranoko Prahos „Sparta“ futbolininkus. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Cedricas Bakambu 3-ią ir 63-ią min. Čekas Jakubas Brabecas pirmo kėlinio pabaigoje (45+4 min.) buvo išlyginęs santykį.

Atsakomos rungtynės po savaitės (balandžio 14-ą dieną) vyks Liverpulyje, Sevilijoje, Lvove ir Prahoje.

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 1 - 1 „Liverpool“ (Anglija);

36' Divock Origi [0 - 1]
48' Mats Hummels [1 - 1]

Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 1 - 2 „Sevilla“ (Ispanija);

48' Aritz Aduriz [1 - 0]
56' Timothee Kolodziejczak [1 - 1]
83' Iborra [1 - 2]

Bragos Sporting“ (Portugalija) 1 - 2 Donecko „Šachtar“ (Ukraina);

45' Jaroslav Rakickyj [0 - 1]
75' Facundo Ferreyra [0 - 2]
89' Wilson Eduardo [1 - 2]

„Villarreal“ (Ispanija) 2 - 1 Prahos „Sparta“ (Čekija).

3' Cedric Bakambu [1 - 0]
45+4' Jakub Brabec [1 - 1]
63' Cedric Bakambu [2 - 1]

2015-2016 metų sezono Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas gegužės 18-1 dieną paaiškės Bazelyje (Šveicarija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (66)