„UCAM Cartagena“ dalijasi trečią vietą su 2009 ir 2013 metų Čempionų lygos nugalėtoju Austrijos „Linz AG Froschberg“ klubu.

Savaitgalį Europos čempionų lygoje „UCAM Cartagena“ žaidė antrą pusfinalio serijos susitikimą su Lenkijos „KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg“ komanda. Pusfinalio serijoje Ispanijos klubas varžovių pranašumą 1:3 turėjo pripažinti tiek namuose, tiek svečiuose. Galutinėje įskaitoje 6:2 pergalę šventė Lenkijos klubas, užsitikrinęs vietą Europos čempionų lygos finale. R. Paškauskienės atstovaujanti komanda, pergalingai keliavusi iki pusfinalio, tapo bronzos medalių laimėtoja.

Pirmoje komandų pusfinalio akistatoje „UCAM Cartagena“ žaidėja Iualia Necula 3:1 įveikė Li Quian, tačiau likusioms komandos narėms nepavyko iškovoti taško prieš Lenkijos klubui atstovaujančias pajėgias pasaulio stalo tenisininkes. Rūta Paškauskienė šiame mače 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) turėjo pripažinti Han Ying pranašumą, kuri planetos reitinge užima 9-ą poziciją.

Antrame pusfinalio serijos mače Ispanijos klubas pralaimėjo tuo pačiu rezultatu – 1:3. Šiame susitikime tašką komandai pelnė tik R. Paškauskienė, 3:2 palaužusi Natalios Partykos (ITTF-76) pasipriešinimą.

Balandžio 29 – gegužės 1 d. Europos čempionų lygos finalo serijoje „KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg“ ekipa stos į akistatą su Vokietijos „TTC Berlin Eastside“ klubu. Vokietijos klubas čempionių titulus buvo iškovojęs 2012 ir 2014 metais, tuo tarpu Lenkijos komandai tai būtų pirmas laimėjimas Europos čempionų lygos finale.