Vaikinų vienetų turnyro finale R. Vrzesinskis 6:0, 6:4 įveikė Emilį Rusakevičių, o kovoje dėl trečios vietos Feliksas Sakalauskas 7:6 (11:9), 6:4 nugalėjo Domantą Šakinį.

Vaikinų dvejetų varžybų nugalėtojais tapo Gytis Lapinskas ir Simonas Žukauskas, kurie finalinėje dvikovoje 2:6, 6:3, 10:8 palaužė D. Šakinio ir Augusto Onaičio duetą.

Merginų vienetų varžybų finale G. Zykutė 6:2, 6:7 (5:7), 6:1 nugalėjo Gabiją Buenanjo. Trečia vieta be žaidimo atiteko Miglei Vėželytei.

Aštuoniolikmečių čempionatas buvo pirmosios Lietuvos teniso čempionatų ciklo varžybos šiais metais. Balandžio viduryje Vilniuje dėl čempiono titulo grumsis šešiolikmečiai tenisininkai, o mėnesio pabaigoje Šiauliuose – keturiolikmečiai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)