Sekmadienį lietuviai taip pat visas lenktynes baigė prizinėse vietose, tačiau pirmoji vieta buvo iškovota tik kartą.

Vyrų vienviečių varžybose Rolandas Maščinskas užėmė trečią vietą. Jis distanciją įveikė per 7 min. 21,75 sek. ir nuo nugalėtoju tapusio suomio Roberto Veno atsiliko 5,98 sek. Antras finišavo vengras Bendegazas Petervari-Molnaras (7 min. 19,02 sek.).

Šeštadienį suomį ir vengrą aplenkęs Mindaugas Griškonis sekmadienį pakeitė R. Maščinską dvivietėje valtyje ir kartu su Sauliumi Ritteriu taip pat nepaliko varžovams vilčių. Lietuviai finišą pasiekė per 6 min. 27,75 sek. ir beveik 5 sek. aplenkė italų ekipažą bei daugiau nei 8 sek. – ispanų.

Pakartoti šeštadienio laimėjimo nepavyko vyrų porinei keturvietei, kurią šį kartą irklavo Žygimantas Gališanskis, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius. Lietuviai distanciją įveikė per 6 min. 5,26 sek. ir liko treti. Nugalėtojais tapę kanadiečiai lietuvius aplenkė 9,22 sek., o antrą vietą užėmusius italus – vos 0,40 sek.