Pirmą kėlinį lijo geltonomis kortelėmis, o įvarčius žiūrovai išvydo tik po pertraukos. 56-ą minutę pasižymėjo „Barcos“ gynėjas Gerardas Pique, bet po septynių minučių rezultatą išlygino Karimas Benzema, pelnęs gražų įvartį griūdamas.

Rungtynių laikui tiksint link pabaigos, iš aikštės buvo pašalintas antrą geltoną kortelę užsidirbęs Sergio Ramosas. Bet mažumoje likęs „Karališkasis“ klubas jau po minutės šovė į priekį – įvartį įmušė Cristiano Ronaldo.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Real“ triumfą. Tačiau „Barca“ vis dar įtikinamai pirmauja (76 tšk.) čempionate. Antroje vietoje žengia 6 taškais mažiau turinti Madrido „Atletico“ ekipa, o „Real“ klubas su 69 taškais liko trečias.

Pirmoje šio sezono akistatoje lapkričio mėnesį katalonai Madride triumfavo kiek netikėtai lengvai – net 4:0.

Apskritai, tai buvau 231-oji šių dviejų Ispanijos gigantų dvikova: „Barca“ triumfavo 90, „Real“ – 93 kartus, o taikiai komandos per visą istoriją išsiskyrė 48 sykius.

„Atletico“ 5 – 1 „Real Betis“
37' [1 – 0] Fernando Torres
42' [2 – 0] Antoine Griezmann
65' [3 – 0] Juanfran
79' [3 – 1] Ruben Castro
82' [4 – 1] Antoine Griezmann
90+1' [5 – 1] Thomas

„Las Palmas“ 2 – 1 „Valencia“
3' [0 – 1] Rodrigo
50' [1 – 1] Jonathan Viera (iš 11 metrų baudinio)
64' [2 – 1] Shkodran Mustafi (į savus vartus)

„Barcelona“ 1 – 2 „Real“
56' [1 – 0] Gerard Pique
63' [1 – 1] Karim Benzema
84' Sergio Ramos („Real“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
85' [1 – 2] Cristiano Ronaldo

„Celta Vigo“ 1 – 1 „Deportivo“
21' [0 – 1] Celso Borges
30' [1 – 1] Nolito
68' Alejandro Arribas („Deportivo“) gavo raudoną kortelę – antra geltona