Po pralaimėjimo 2:3 Anglijai atsitiesė pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė, kuri Miunchene net 4:1 (2:0) sutriuškino Italijos futbolininkus. Šeimininkams po įvartį pelnė Toni Kroosas, Mario Goetze, Jonas Hectoras ir Mesutas Ozilas. Italų gretose 83 min. pasižymėjo Stephanas El Shaarawy.

Tuo metu anglai, nors ir pirmavo po Jamie Vardy tikslaus smūgio pirmo kėlinio pabaigoje, šį kartą namuose 1:2 (1:0) nusileido Olandijos atstovams.

Prancūzai Paryžiuje 4:2 (2:0) įrodė savo pranašumą prieš Rusiją, kuri savaitgalį 3:0 pranoko lietuvius.

Portugalai savo aikštėje po Nani ir Cristiano Ronaldo įvarčių 2:1 (2:0) nugalėjo pirmą vietą FIFA reitinge užimančią Belgiją. Primename, kad šis mačas buvo perkeltas į Leiriją po to, kai Briuselį praėjusią savaitę sudrebino teroristų atakos.

Įspūdingai antrą kėlinį sužaidę latviai svečiuose net 5:0 (0:0) sutriuškino Gibraltarą, nors po pirmų 45 minučių rezultatas dar buvo lygus.

Savo ruožtu estai Taline 0:1 (0:0) neatsilaikė prieš Serbijos komandą.

Rungtynės:

Estija 0 – 1 Serbija
81' [0 – 1] Aleksandar Kolarov

Juodkalnija 0 – 0 Baltarusija

Makedonija 0 – 2 Bulgarija
65' [0 – 1] Dimitar Rangelov
87' [0 – 2] Aleksandar Tonev

Gruzija 1 – 1 Kazachstanas
36' [0 – 1] Azat Nurgaliev
38' [1 – 1] Nikoloz Gelašvili

Graikija 2 – 3 Islandija
19' [1 – 0] Konstantinos Fortounis (11 m)
31' [2 – 0] Konstantinos Fortounis
34' [2 – 1] Arnor Ingvi Traustason
70' [2 – 2] Sverrir Ingi Ingason
82' [2 – 3] Kolbeinn Sigthorsson

Gibraltaras 0 – 5 Latvija
46' [0 – 1] Janis Ikauniekas
53' [0 – 2] Kasparas Dubra
57' [0 – 3] Valerij Šabala
82' [0 – 4] Aleksej Višnakov
84' [0 – 5] Janis Ikauniekas

Norvegija 2 – 0 Suomija
57' [1 – 0] Jo Inge Berget
83' [2 – 0] Stefan Johansen

Liuksemburgas 0 – 2 Albanija
63' [0 – 1] Armando Sadiku
75' [0 – 2] Sokol Cikalleši

45' Jonathan Joubert (Liuksemburgas) parodyta raudona kortelė

Švedija 1 – 1 Čekija
14' [1 – 0] Marcus Berg
26' [1 – 1] Matej Vydra

Šveicarija 0 – 2 Bosnija ir Hercegovina
14' [0 – 1] Edin Džeko
57' [0 – 2] Miralem Pjanič

Austrija 1 – 2 Turkija
22' [1 – 0] Zlatko Junuzovič
43' [1 – 1] Hakan Calhanoglu
56' [1 – 2] Arda Turan

Vokietija 4 – 1 Italija
24' [1 – 0] Toni Kroos
45' [2 – 0] Mario Goetze
59' [3 – 0] Jonas Hector
75' [4 – 0] Mesut Ozil (11 m)
83' [4 – 1] Stephan El Shaarawy

Airija 2 – 2 Slovakija
14' [0 – 1] Miroslav Stoch
22' [1 – 1] Shane Long (11 m)
24' [2 – 1] James McClean
45' [2 – 2] Paul McShane (į savo vartus)

Portugalija 2 – 1 Belgija
20' [1 – 0] Nani
40' [2 – 0] Cristiano Ronaldo
62' [2 – 1] Romelu Lukaku

Anglija 1 – 2 Olandija
41' Jamie Vardy
50' Vincent Janssen (11 m)
77' Luciano Narsingh

Prancūzija 4 – 2 Rusija
9' [1 – 0] Ngolo Kante
38' [2 – 0] Andre-Pierre Gignac
56' [2 – 1] Aleksandr Kokorin
64' [3 – 1] Dimitri Payet
68' [3 – 2] Jurij Žirkov
76' [4 – 2] Kingsley Coman

Škotija 1 – 0 Danija
8' [1 – 0] Matt Ritchie

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)