K. Brookas labai lengvai sutraiškė kanadiečio pasipriešinimą ir titulą apgynė trečią kartą.

Tai buvo mūšis dėl IBF (Tarptautinės bokso federacijos) planetos čempiono titulo pusvidutinio svorio kategorijoje (iki 66,7 kg).

„Labai sunkiai dirbau prieš šią kovą, jai ruošiausi ir džiaugiuosi, kad viskas praėjo taip gerai“, - kalbėjo K. Brookas.

29 metų K. Brookas profesionalų ringe dar nepatyrė nė vienos nesėkmės. Jis laimėjo visas 36 kovas. Britas pasaulio čempiono vardą iškovojo 2014 metais, kai nugalėjo amerikietį Shawną Porterį. K. Brookas titulą apgynė jau trečią kartą.

31 metų K. Bizieris profesionalų varžybose šventė 25 pergales (16 nokautų), tris kartus suklupo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)