Kolumbija pirmame kėlinyje pirmavo 2:0 po Jameso Rodriguezo ir Carloso Baccos įvarčių, bet antro kėlinio viduryje Bolivija išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Juanas Arce (iš 11 metrų baudinio) ir
Alejandro Chumacero. Svečių pergalę lėmė tikslus Edwino Cardona smūgis 91-ą min.

Dar trys susitikimai vyko naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku.

Atrankos grupės lyderis Ekvadoras namuose priėmė Paragvajų ir 92 min. išplėšė lygiąsias 2:2 (1:1), Peru mače su Venesuela išsigelbėjo dar vėliau, 94 min., – 2:2 (0:1), o Čilė, palaikoma savų žiūrovų, nors ir įmušė pirma, bet 1:2 (1:2) nusileido Argentinai.

Bolivija 2 – 3 Kolumbija
12' [0 – 1] James Rodriguez
40' [0 – 2] Carlos Bacca
49' [1 – 2] Juan Arce (11 m)
62' [2 – 2] Alejandro Chumacero
90+1' [2 – 3] Edwin Cardona

Ekvadoras 2 – 2 Paragvajus
20' [1 – 0] Enner Valencia
38' [1 – 1] Dario Lezcano
59' [1 – 2] Dario Lezcano
90+2' [2 – 2] Angel Mena

Čilė 1 – 2 Argentina
10' [0 – 1] Felipe Gutierrez
19' [1 – 1] Angel Di Maria
24' [1 – 2] Gabriel Mercado

Peru 2 – 2 Venesuela
33' [0 – 1] Romulo Otero (11 m)
57' [0 – 2] Mikel Villanueva
61' [1 – 2] Jose Paolo Guerrero
90+4' [2 – 2] Raul Ruidiaz