Jais tapo FC „Barcelona“, antrą kartą 3:1 (1:0) pranokusi Londono „Arsenal“, ir Miuncheno „Bayern“, per pratęsimą 4:2 (2:2) palaužęs Turino „Juventus“.

„Barca“ pirmą mačą svečiuose laimėjo 2:0, o „Bayern“ Italijoje tenkinosi lygiosiomis 2:2, nors pirmavo 2:0.

Rungtynių eiga:

FC „Barcelona“ 3 – 1 Londono „Arsenal“

Susitikimas „Campo Nou“ stadione prasidėjo angliškomis sąlygomis – stipriai pliaupiant lietui. Svečiai 3 min. kėlė pirmą kampinį, bet nieko neišpešė, o 10 min. smūgiu iš toli kamuolį šalia vartų pasiuntė Mesutas Ozilas.

18 min. katalonai surengė pavyzdinę ataką ir puikaus Luiso Suarezo perdavimo sulaukęs Neymaras nuginklavo Diego Ospiną – 1:0.

Kėlinio pabaigoje „Arsenal“ perėmė iniciatyvą ir neblogas progas vos per kelias minutes turėjo Alexas Iwobi, Alexis Sanchezas bei Danny Welbeckas.

51 min. Po A. Sanchezo perdavimo Mohamedas Elneny išlygino rezultatą ir atgaivino šiokią tokią intrigą – 1:1.

65 min. Luisas Suarezas sulaukia puikaus Dani Alveso perdavimo ir dar kartą katalonus išvedė į priekį – 2:1.

88 min. Lionelis Messi įtvirtino šeimininkų pergalę – 3:1.

Miuncheno „Bayern“ 4 – 2 Turino „Juventus“

Jau 6 min. „Allianz“ areną ištiko šokas: Manuelis Neueris nepamatuotai toli išbėgo iš vartų ir Paulis Pogba po Stephano Lichtsteinerio perdavimo pasiuntė kamuolį į tinklą – 0:1.

M. Neueris ir toliau atrodė labai neužtikrintai, o po jo klaidos 23 min. Italijos čempionai vos nepadvigubino savo persvaros: Alvaro Morata įmušė, bet buvo užfiksuota slidi nuošalė.

28 min. „Juventus“ surengė tobulą ataką ir net kelis varžovus išmaudęs A. Morata laiku atidavė kamuolį Juanui Cuadrado, kuris tiksliu šūviu į artimą kampą atliko savo darbą – 0:2.

42 min. „Bayern“ buvo per plauką, kad išlygintų rezultatą, tačiau Robero Lewandowskio bandymą atrėmė Gianluigi Buffonas, o į Thomą Muellerį atšokęs kamuolys prariedėjo visiškai šalia virpsto.

44 min. M. Neueris išgelbėjo saviškius jau nuo trečio įvarčio, kai sureagavo ir atrėmė iš labai arti J. Cuadrado į vartus spirtą kamuolį.

73 min. Robertas Lewandowskis galva švelnina rezultatą – 1:2.

Jau prasidėjus teisėjo kompensuotam laikui Thomas Muelleris taip pat galva išplėšė pratęsimą – 2:2.

Pratęsimo metu „Bayern“ jau dominavo: 107 min. pasižymėjo Thiago Alcantara, o 110 min. Kingsley Comanas – 4:2

Primename, kad vietas ketvirtfinalyje jau anksčiau užsitikrino Madrido „Real“, „VfL Wolfsburg“, Lisabonos „Benfica“, Paryžiaus PSG, „Manchester City“ ir Madrido „Atletico“ klubai.

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai bus traukiami šį penktadienį, kovo 18 d., Nione, Šveicarijoje.

Šio sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojai paaiškės gegužės 16 dieną Milano San Siro stadione.

Prestižinį titulą gina „Barcelona“ ekipa, kuri pernai finale Berlyne 3:1 įveikė Turino „Juventus“ komandą.

Rungtynės:

FC „Barcelona“ 3 – 1 Londono „Arsenal“, pirmas mačas 2:0
18' [1 – 0] Neymar
51' [1 – 1] Mohamed Elneny
65' [2 – 1] Luis Suarez
88' [3 – 1] Lionel Messi

Miuncheno „Bayern“ 4 – 2 Turino „Juventus“, po pratęsimo, pirmas mačas 2:2
6' [0 – 2] Paul Pogba
28' [0 – 2] Juan Cuadrado
73' [1 – 2] Robert Lewandowski
90+1' [2 – 2] Thomas Mueller
108' [3 – 2] Thiago Alcantara
110' [4 – 2] Kingsley Coman

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (216)