Sėkmingai vienetų varžybas antradienį pradėjo abi favoritės – pirmoji raketė baltarusė Viktorija Azarenka 4:6, 6:3, 6:1 įveikė slovėnę Poloną Hercog, o antrąjį reitingą turinti amerikietė Sloane Stephens 1:6, 6:3, 6:3 nugalėjo tėvynainę Louisą Chirico.

Julia Glushko (Izraelis) – Ana Sofia Sanchez (Meksika) 6:4, 6:1;

Olga Govorcova (Baltarusija) – Lara Arruabarrena (Ispanija) 6:1, 6:2.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.

D. Ferreras startavo pergale

Meksikoje įsibėgėja ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Abierto Mexicano TELCEL“, kurio prizų fondą sudaro 1,413 mln. JAV dolerių.

Pergalingai vienetų varžybas pradėjo nugalėtojo titulą ginantis ir penktą kartą šį turnyrą bandysiantis laimėti bei favoritu ir šiemet laikomas ispanas Davidas Ferreras. 2010-2012 ir 2015 metais Akapulko turnyrą laimėjęs Ispanijos tenisininkas antradienį šešioliktfinalyje 6:4, 6:2 įrodė savo pranašumą prieš australą Johną Millmaną.

Pergales antradienį šešioliktfinalyje iškovojo ir dar trys iš penkių pirmojo aštuntuko žaidėjų – ketvirtas pagal skirstymą austras Dominicas Thiemas 7:6 (7:3), 6:3 įveikė bosnį Damirą Džumhurą, penktąjį reitingą turintis australas Bernardas Tomičius 7:5, 6:3 nugalėjo amerikietį Rajeevą Ramą, o 2014-aisiais čia triumfavęs ir septintas pagal reitingą bulgaras Grigoras Dimitrovas 7:5, 6:1 iš turnyro eliminavo amerikietį Denisą Kudlą.

Pirmojo rato nepavyko įveikti trečiąjį reitingą turėjusiam kroatui Marinui Čiličiui bei aštuntajam pagal skirstymą prancūzui Jeremy Chardy.

Kitų antradienį pasibaigusių vienetų varžybų šešioliktfinalio mačų rezultatai:

Ryan Harrison (JAV) – 3-Marin Čilič (Kroatija) 6:3, 3:6, 6:2;

Taylor Fritz (JAV) – 8-Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:4, 3:6, 6:3;

Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) – Steve Johnson (JAV) 7:5, 7:6 (7:4);

Aljaz Bedene (D. Britanija) – Ivo Karlovič (Kroatija) 6:4, 1:2 – kroato trauma;

Dmitrij Tursunov (Rusija) – Samuel Groth (Australija) 6:4, 3:6, 7:5;

Sam Querrey (JAV) – Dudi Sela (Izraelis) 6:2, 6:0.

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų nugalėtojo laimikį sudarys 500 ATP klasifikacijos taškų bei 321 625 dolerių čekis.