„Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso parodys šešerias rungtynes.

„Chelsea“ su „Manchester City“ ekipos šį sezoną jau žaidė „Premier“ lygos rungtynes. Tada Mančesteryje 3:0 triumfavo „miestiečiai“. Jie Anglijos čempionate užima ketvirtą vietą, o „aristokratai“ žengia tik dvylikti.

Šią savaitę „Chelsea“ futbolininkai svečiuose 1:2 pralaimėjo pirmas UEFA Čempionų lygos rungtynes Paryžiaus „Saint-Germain“ klubui.

Anglijos FA taurę Londono komanda yra laimėjusi septynis kartus, pastarąjį sykį – 2012 metais. Mančesterio ekipa šį trofėjų iškovojo penkis kartus, paskutinį sykį – 2011-ais.

Daugiausia kartų – vienuolika – FA taurės varžybose nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie šeštadienį namie išmėgins jėgas su „Championship“ pirmenybėse (antrame divizione) pirmaujančia „Hull City“ komanda.

Iš „Premier“ lygos klubų palankiausi burtai teko „Manchester United“ futbolininkams, kurie pirmadienį susitiks su „League One“ (trečiame divizione) rungtyniaujančia „Shrewsbury“ ekipa. „Raudonieji velniai“ galės bent iš dalies reabilituotis dėl nesėkmingo žaidimo Anglijos pirmenybėse, kuriose užima penktą vietą. Ketvirtadienį Louiso Van Gaalo auklėtiniai Europos lygos turnyro mače 1:2 nusileido „Midtjylland“ komandai (Danija).

FA Cup turnyras yra seniausias pasaulyje. Šios varžybos rengiamos nuo 1871 metų.