aA
Verslininkė, „Pix Studija“ vadovė ir žavių dvynukių mama šeštadienio rytą privertė dar stipriau į pūkines antklodes susisupti daugelį savo bičiulių. Moteris paviešino video, kaip žvarbų šeštadienio rytą neria į Baltijos jūros bangas prie Palangos tilto.
Eglė Žiūkaitė
© Stop kadras

„Reportažas tiesiai iš Palangos. Maudymosi sezonas atidarytas!“, – prie įrašo užrašė žinoma moteris.

Reportazas tiesiai is Palangos:) maudymosi sezonas atidarytas!
Posted by Egle Ziukaite on Friday, February 12, 2016

Draugai iškart ėmė spausti „patinka“ ir girti ją už drąsą.

"Aš šiuo metu į Viduržemio jūrą nelendu, o čia ledinė Baltija! Egle, bravo!", - gyrė viena bičiulė.

Kiek anksčiau Eglė Žiūkaitė DELFI pasakojo, jog kiekvieną rytą keliasi 5.30 val. ne tam, kad pabaigtų nespėtus darbus ar sutvarkytų namus, o tam kad pabūtų tik su savimi ir... pabėgiotų. Eglė sakė, kad bėgiojimas – tai būdas tą laisvą valandą skirti tik savo malonumui ir būti ne mama, ne vadove, o tiesiog savimi.

"Rytinė gamta man yra pati gražiausia: šalnos, rūkas, kylanti saulė… Žmonės daug ką pramiega. Juokingiausia būna, kuomet bėgioju ankstyvą šeštadienio rytą mieste ir sutinku žmones, kuriems penktadienis dar yra nesibaigęs, tuomet susimojuojam ir tyliai mintyse pagalvoju: kaip gerai, kad aš jau žvali, išsimiegojus ir turiu visa savaitgalį prieš akis!" - pasakojo žinoma verslininkė.

Palangoje šeštadienį vėl vyks tradicinė grūdinimosi šventė "Palangos ruoniai-2016".

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.