aA
Pasitikdama artėjančią 2016-ųjų Vilniaus knygų mugę ir žinodama, kad daugeliui skaitytojų knyga šiandien – tikrai brangus ar net per brangus malonumas, leidykla Versus aureus paruošė išskirtinę dovaną Vilniaus knygos bičiuliams.
© Vida Press

1080 – tiek knygų per Vilniaus miesto savivaldybę bus perduota sostinės daugiavaikėms ir priglobusioms vaikus šeimoms, dienos centrams, nakvynės namams, krizių centrams, pensionams, kitų socialių įstaigų bibliotekoms.

Dovanojamų knygų šūsnyje – seniau išleisti ir ką tik iš spaustuvės atkeliavę leidiniai: knygos vaikams, paaugliams ir suaugusiems, poezija ir proza, romanai ir memuarai, grožinė ir pažintinė lektūra, lietuvių autorių ir verstinė kūryba. Iš viso – 41 pavadinimo knygos.

Simbolinis leidyklos Versus aureus dovanos perdavimas Vilniaus merui Remigijui Šimašiui įvyks Vilniaus knygų mugėje vasario 28 d., 14 val., „Litexpo“ rūmų Konferencijų salėje 5.2, prieš Roberto Šarknicko knygos „Šarkos sielos šauksmas“ pristatymą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.