Pirmąją čempionato dieną dalyviai varžėsi grupių varžybose. Po atkaklių ir emocingų antrosios dienos kovų paaiškėjo Lietuvos čempionato pusfinalių dalyviai.

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje jauniausioji čempionato dalyvė talentingoji Kornelija Riliškytė pateikė staigmeną. Ji 4:0 (11:8, 11:9, 11:5, 11:8) įveikė patyrusią stalo tenisininkę Liną Martinkę ir pateko į pusfinalio varžybas.

Kitoje ketvirtfinalio kovoje Vitalija Venckutė 4:2 (11:8, 11:8, 7:11, 8:11, 13:11, 11:7) atkaklioje kovoje įveikė vieną čempionato favoričių Aistę Macaitę.

2015 metų Lietuvos čempionė Eglė Stuckytė 4:1 (11:13, 11:6, 11:8, 11:2, 11:8) nugalėjo Eglę Orlovaitę, o Ugnė Baskutytė dramatiškoje kovoje 4:3 (5:11, 11:13, 12:10, 11:6, 11:7, 6:11, 12:10) šventė pergalę prieš Auksę Gecevičiūtę.

Sekmadienį moterų pusfinalyje Kornelija Riliškytė susitiks su Vitalija Venckute, o Eglė Stuckytė žais prieš Ugnę Baskutytę.

Vyrų ketvirtfinalio susitikimai buvo labai įtempti ir permainingi. Kelialapį į pusfinalį iškovojo 2015 m. Lietuvos čempionas Alfredas Udra, 4:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:7, 11:9) įveikęs Igną Navicką.

Lietuvos čempiono titulą ginantis A.Udra pusfinalyje susitiks su 2014 m. Lietuvos čempionu Arnoldu Domeika. Ketvirtfinalyje A.Domeika permainingoje kovoje 4:2 (11:7, 10:12, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8) palaužė Mato Skučo pasipriešinimą.

Matas Vilkas 4:2 (11:3, 6:11, 11:5, 15:13, 9:11, 11:4) nugalėjo Paulių Gūrą. Paskutinį kelialapį į pusfinalį po itin atkaklaus ir dramatiško septynių setų trilerio pelnė jaunasis Lietuvos stalo tenisininkas, 2015 m. pasaulio jaunučių pirmenybių prizininkas Medardas Stankevičius, kuris 4:3 (4:11, 11:8, 11:7, 7:11, 9:11, 11:9) išplėšė pergalę prieš Kęstutį Žeimį.

Medardas Stankevičius pusfinalyje kovos su Matu Vilku.

Moterų dvejetų finalinėse varžybose Auksės Gecevičiūtės ir Andželikos Petrauskienės tandemas susitinka su Ugnės Baskutytės ir Vitalijos Venckutės pora.

Vyrų dvejetų varžybose Alfredas Udra ir Kęstutis Žeimys varžysis su patyrusia Mato Skučo ir Mato Vilko dvejetų pora.

Mišrių dvejetų finale Aistės Macaitės ir Alfredo Udros pora kovos su Ingrida Preidžiūte bei Matu Vilku.