Kiek geriau sekėsi vieną baudos ratą sukusiam Artiomui Serdiukovui, kuris nuotolį įveikė per 32 minutes 40,2 sekundės ir užėmė 77-ą vietą.

Trissyk šaudykloje suklydęs ir daugiau nei pusantros minutės trasoje sugaišęs Radoslavas Aleksandrovas (34:16,8; 3) liko 82-as tarp 96-ių klasifikuotų biatlonininkų, o dusyk nepataikęs Šarūnas Jukna kartu su latviu Tomu Prauličiu nebaigė distancijos.

Trečią pergalę šį sezoną iškovojo bendroje IBU taurės įskaitoje pirmaujantis rusas Matvejus Jelisejevas (27:40,0; 0), aplenkęs prizininkais tapusius tautiečius atitinkamai Jurijų Šopiną (28:08,5; 1) ir Piotrą Paščenką (28:14,0; 1).

Bendroje IBU taurės vyrų varžybų įskaitoje (po 11 lenktynių) klasifikuotas vienintelis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis su 14 taškų užima 89-ą vietą.

...
109. Vasilij Podkorytov (Kazachstanas) 1.

G. Leščinskaitė finišavo 61-a

Ketvirtadienį Italijoje moterų sprinto lenktynėmis prasidėjo pasaulio biatlono taurės varžybų („BMW IBU World Cup“) šeštasis etapas.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi vieną baudos ratą sukusiai Gabrielei Leščinskaitei, kuri 7,5 km nuotolį įveikė per 23 minutes 20,9 sekundės ir užėmė 61-ą vietą. Jai vos 1,1 sekundės pritrūko iki 60-osios pozicijos, leidžiančios startuoti persekiojimo lenktynėse.

Dusyk šaudykloje suklydusi Natalija Paulauskaitė (24:25,7; 2) užėmė 82-ą vietą, o keturis kartus pro šalį šovusi Natalija Kočergina (24:28,1; 4) liko 83-čia tarp 95-ių dalyvių.

Pirmą pergalę sezone iškovojo be klaidų šaudžiusi rusė Olga Podčufarova (21 min. 01,9 sek.; 0), vos 8,0 sekundėmis aplenkusi baudos ratą sukusią italę Dorotheą Wierer bei 22,1 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusią tėvynainę Jekateriną Jurlovą.