Sekmadienį žalgiriečių laukia finalas, kurio nugalėtojas iškovos kelialapį į pagrindinį turnyrą Berlyne. Finalo pradžia – 13.30 val.

Rungtynių su „Fenerbahce“ pradžioje puikiai veikė jau patikrintas Arno Veličkos ir Isaiah Hartensteino tandemas: keturių Arno perdavimų ir vienuolikos vokiečio taškų dėka jaunieji žalgiriečiai staigiai šovė į priekį – 17:0. Susikrovę solidų pranašumą turnyro šeimininkai jautėsi vis laisviau, rengė greitas, vieno perdavimo atakas ir privertė minutės pertraukėlę sušaukti Stambulo komandą (24:5). Kėlinio pabaigoje A. Velička toliau maitino komandos draugus kamuoliais, aštuntąjį savo tašką rinko Gytis Masiulis – 28:10.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ atrado naujus puolimo lyderius, po krepšiu dominavo Volodymyras Markovetskyy, ištampius gynybą tritaškį smeigė Ignas Sargiūnas – 36:14. Toliašaudė artilerija vis skriaudė svečius iš Turkijos, o po keturių G. Masiulio taškų skirtumas pasiekė naujas aukštumas (46:19). Prieš didžiąją pertrauką keturiais taškais savo kraitį papildė Justinas Marcinkevičius – 52:27.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje kauniečių pranašumui varžovai augti nebeleido – 58:37. Po Tomo Masiulio paprašytos minutės pertraukėlės puolimą aštrino A. Velička, krepšio link sėkmingai nardė Džiugas Slavinskas ir Tadas Pažėra – 67:41.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje žiūrovai išvydo tritaškių konkursą: dvi tolimas bombas smeigė „Fenerbahce“ komanda, o į tai tritaškiais jiems atsakė I. Sargiūnas, Lukas Uleckas bei D. Slavinskas – 78:49. Mačo pabaigoje jokių kardinalių pokyčių neįvyko, turkų gynybą lengvai gliaudė I. Hartensteinas ir buvo pasiekta lengva pergalė rezultatu 94:70.

„Žalgiris“: I. Hartensteinas 20 (8/12 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam., 3 blk.), G. Masiulis 16 (8/13 dvit., 10 atk. kam., 2 per. kam.), A. Velička 13 (9 rez. perd.), D. Slavinskas 12 (7 atk. kam.), M. Žukauskas 9 (4/4 dvit., 2 per. kam.), I. Sargiūnas 6, V.Markovetskyy 6, T. Pažėra 4, J. Marcinkevičius 4 (5 atk. kam.), L. Uleckas 3, L. Vabalevičius 1, D.Papas 0.

„Fenerbahce“: A. Duranas 25 (8/16 dvit., 3/5 trit., 11 atk. kam., 5 per. kam.), E. Erolas 14 (2 per. kam.), C. Ivedi 11.