Žalgiriečiai atsiliko nuo pat pirmo kėlinio – keturias minutes pirmų taškų negalėję pelnyti svečiai turėjo 8 taškų deficitą (0:8). Antrame kėlinyje „Žalgiris“ žaidė dar prasčiau ir po 20-ties minučių atsiliko net 20-ties taškų skirtumu (29:49).

Trečiame kėlinye „Žalgiris“ po Brocko Motumo dvitaškio atsilikimą buvo sumažinęs iki 14 taškų (45:59), tačiau tai buvo viskas, ką G. Krapiko kariaunai pavyko padaryti Bamberge.

Nieko nelėmusiame ketvirtame kėlinyje „Žalgiris“ išvis atsipalaidavo ir varžovams leido susikrauti net net iki 33-ijų taškų pranašumą (63:96).

Šiame mače „Žalgiris“ dvitaškius metė vos 38,3 proc. taiklumu (18/47), o tritaškius – 26,7 proc. (4/15). Tik baudos metimai žalgiriečiams „pakrito“ – 93,8 proc. (15/16).

Tuo metu „Brose Baskets“ krepšį atakavo daug taikliau – tikslą pasiekė 63,9 proc. dvitaškių (23/36), 61,1 proc. tritaškių (11/18) ir 81 proc. baudų (17/21).

Kauniečiai taip pat stipriai pralaimėjo kovą po krepšiais (24 prieš 37) bei atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (11 prieš 27).

Tai buvo pirmasis istorijoje „Žalgirio“ pralaimėjimas prieš „Brose Baskets“ ekipą. Prieš tai Lietuvos čempionai buvo laimėję visus aštuonis susitikimus.

Tai taip pat buvo pirmoji Bambergo komandos pergalė klubo istorijoje TOP-16 etape.

Pirmame TOP-16 etapo ture „Žalgiris“ taip pat patyrė skaudų pralaimėjimą – praėjusią savaitę legendinis Lietuvos klubas namie 68:89 nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipai.

Kitą savaitę kauniečiai žais taip pat išvykoje – jų laukia čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ klubas su Jonu Mačiuliu.

„Brose Baskets“: Janis Strelniekas 19, Nikos Zisis 18 (26 naud. bal.), Nicolo Melli 15 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), Dariusas Milleris 13, Patrickas Heckmannas 11, Danielis Theisas 10 (8 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1102)