Aštuonis taškus be atsako pirmojo kėlinio viduryje pelnę lietuviai atitrūko 19:10 ir pirmavo iki pat rungtynių pabaigos.

Trečiojo kėlinio pradžioje Lietuvos komandos persvara pasiekė 20 taškų ribą, kai 6 taškus be atsako pelnė Renaldas Seibutis – 55:35.

Visgi latviai nepalūžo ir po 10-0 atkarpos priartėjo iki 63:68 (34-ąją min.). Tačiau tada šeimininkai perėmė du kamuolius, laimėjo pelnė "sausus" 8 taškus ir vėl įgijo 13 taškų persvarą – 76:63.

Nors paskutinę minutę svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų (74:80), o vėliau – ir iki 5 (77:82), galutinį tašką padėjo Aurimas Truškauskas, per paskutinę minutę pelnęs visus šešis rinktinės taškus.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė: Aurimas Truškauskas - 15 tšk. (6/11 dvit., 3/5 baudų; 7 atk. kam.), Jonas Mačiulis - 15 tšk. (0/3 trit., 3/5 dvit., 9/10 baudų), Renaldas Seibutis - 14 tšk. (0/4 trit., 4/6 dvit., 6/8 baudų; 6 atk. kam.), Artūras Jomantas - 10 tšk., Modestas Šidlauskas - 8 tšk., Juozas Ramanauskas - 6 tšk., Mantas Kalnietis - 5 tšk., Mantas Ruikis - 5 tšk., Martynas Mažeika - 4 tšk., Laimonas Kisielius - 4 tšk. (Rolandas Alijevas, Tomas Jasiulionis).

Aikštėje nepasirodė Povilas Stasiulionis ir Vaidotas Volkus.

Latvija: J.Patmalniekas - 16 taškų, J.Aleksejevas - 13 tšk., J.Berkis - 12 tšk.

Šios rinktinės dar kartą žais penktadienį bei šeštadienį. Abu susitikimai vyks Klaipėdoje.

Beje, netrukus prie rinktinės turėtų prisijungti ir Martynas Andriuškevičius. NBA naujokų biržoje dalyvavęs aukštaūgis į Lietuvą ketina grįžti kitos savaitės pradžioje.

Netrukus Lietuvoje taip pat turėtų pasirodyti Linas Kleiza. Jis dabar yra Denveryje, kur tariasi dėl kontrakto su „Nuggets“ klubu. Sutartį pasirašęs puolėjas prisijungs prie Lietuvos jaunimo rinktinės. Tačiau dar neaišku, ar L.Kleiza nuspręs žaisti tik R.Butauto komandoje, ar taip pat padės ir R.Kurtinaičio rinktinei.