Trečiadienį ketvirtfinalyje R.Federeris 7:5, 6:2, 7:6 (7:2) nugalėjo 21-ąjį pagal skirstymą čilietį Fernando Gonzalezą, žolės kortuose iškovojęs 34-ą pergalę iš eilės.

Savo ruožtu 2002 metų Vimbldono čempionas L.Hewittas 7:5, 6:4, 7:6 (7:2) įveikė 26-ąją turnyro raketę ispaną Feliciano Lopezą, kuris tapo pirmuoju Ispanijos tenisininku per 33 pastaruosius metus iškopusiu į šio prestižinio turnyro ketvirtfinalį.

Antrąją vyrų vienetų pusfinalio porą sudarys antras pagal reitingą 22 metų amerikietis Andy Roddickas ir dvyliktoji varžybų raketė 30-metis švedas Thomas Johanssonas.

Trečiadienį ketvirtfinalyje A.Roddickas 3:6, 6:2, 6:1, 3:6, 6:3 nugalėjo devintąjį pagal skirstymą prancūzą Sebastieną Grosjeaną, o T.Johanssonas 7:6 (7:5), 6:2, 6:2 įveikė aštuonioliktąją varžybų raketę argentinietį Davidą Nalbandianą.