Geriausiai sekėsi Dianai Rasimovičiūtei-Bricei, kuri su trim baudos ratais distancijoje sugaišo 23 minutes 13,7 sekundės ir užėmė 78-ą vietą.

92-a pozicija tenkinosi Gabrielė Leščinskaitė (23:53,6, 1 baudos ratas), o Natalija Paulauskaitė (24:17,6, 2 baudos ratai) liko 97-a tarp 104-ių biatlonininkių.

Pirmą pergalę šį sezoną iškovojo prancūzė Mari Dorin Habert, vos 1,1 sekundės aplenkusi antroje vietoje likusią vokietę Laurą Dahlmeier.

Trečią vietą penktadienį užėmė kita vokietė Franziska Hildebrand, o šio sezono lyderė čekė Gabrielą Soukalova liko penkta.

1. Mari Dorin Habert (Prancūzija) - 20 min. 17,8 sek. (0 baudos ratų)
2. Laura Dahlmeier (Vokietija) - atsiliko 1,1 sek. (0)
3. Franziska Hildebrand (Vokietija) - 13,0 (0)
4. Veronika Vitkova (Čekija) - 16,4 (0)
5. Gabriela Soukalova (Čekija) - 25,2 (1)
...
78. Diana Rasimovičiūtė-Bricė (Lietuva) - 2:55,9 (3)
...
92. Gabrielė Leščinskaitė (Lietuva) - 3:35,8 (1)
...
97. Natalija Paulauskaitė (Lietuva) - 3:59,8 (2)
...
103. Rina Suzuki (Japonija) (Lietuva) - 5:57,1 (5)

K. Vitkūnaitė IBU taurės varžybose liko 77-a

Austrijoje vykstančiame trečiame 2015-2016 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų etape penktadienį asmeninėse moterų 15 km lenktynėse 77-a liko Kotryna Vitkūnaitė.

Vienintelė Lietuvos atstovė „uždirbo“ net 5 baudos minutes ir nuotolį įveikusi per 58 minutes 3,0 sekundes aplenkė 14-a varžovių.

Pirmą pergalę sezone iškovojo rusė Svetlana Slepcova (47:08,6, 1 baudos minutė), antrą vietą užėmė norvegė Lene Berg Aadlandsvik (47:13,0, 1), o trečioje pozicijoje liko Alina Raikova (47:39,4; 0) iš Kazachstano.

Šio sezono IBU taurės varžybų lydere tapo dešimtą vietą užėmusi rusė Galina Nečkasova.

IBU taurės moterų varžybose klasifikuota vienintelė Lietuvos atstovė Natalija Kočergina bendroje įskaitoje su 30 taškų užima 50-ą vietą.