Deja, 10 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovai vėl pasižymėjo netaikliais šūviais. Dusyk šaudykloje suklydęs Karolis Dombrovskis užėmė 72-ą vietą, tris baudos ratus sukęs Tomas Kaukėnas buvo 87-as, o keturis kartus nepataikęs Vytautas Strolia liko 100-asis tarp 102-jų atletų.

Pirmas Lietuvos biatlonininkas nuo be klaidų šaudžiusio ir antrą pergalę sezone iškovojusio vokiečio Simono Schempo atsiliko 2 minutėmis 34,1 sekundės, antras - 3 minutėmis 17,6 sekundės, o trečias - 4 minutėmis 32,3 sekundės.

Lietuvių startas paguodžia tik tai, kad Nacijų taurės varžybose lietuviai surinko 137 įskaitinius taškus ir bendroje įskaitoje su 835 taškais aplenkė suomius ir pakilo į 21-ą poziciją.

Antrą vietą sprinto lenktynėse užėmė nenuilstantis norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas, o trečią - rusas Jevgenijus Garaničevas.

Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderis olimpinis čempionas prancūzas Martinas Fourcade'as liko penktas.