100 m plaukimo laisvu stiliumi rungties pusfinalyje lietuvis distanciją įveikė per 47,50 sek. Savo plaukime jis buvo trečias, o bendroje įskaitoje - septintas.

Geriausią laiką užfiksavo italas Marco Orsi (46,42 sek.).

Atrankos varžybose M. Sadauskas buvo greičiausias tarp 60 dalyvių ir pasiekė naują Lietuvos rekordą – 47,18 sek. Ankstesnis – 47,57 sek. – dar nuo 1994 metų priklausė Raimondui Mažuoliui.

Iki šiol M. Sadauskui dar nė karto nebuvo pavykę užkelti kojos ant svarbiausių tarptautinių varžybų nugalėtojų pakylos.

Europos čempionato pusfinalyje šeštadienio vakarinėje sesijoje pasirodė ir Deividas Margevičius. 50 m plaukimo peteliške pusfinalyje Lietuvos atstovas pakoregavo Tadui Duškinui iki šiol priklausiusį nacionalinį rekordą 0,06 sek. - 23,22 sek. Savo plaukime jis buvo penktas, bet tarp visų 16 pusfinalių dalyvių liko vienuoliktas ir į finalą neprasibrovė.

Iki tikslo jam pritrūko 0,04 sek. Greičiausias buvo rusas Nikita Konovalovas (22,54 sek.).

Ryte atrankos varžybose 20-metis kaunietis nuotolį nuplaukė per 23,55 sek. ir užėmė 15-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)