Pastaraisiais metais Lietuvoje netilo diskusijos, kuris šalies miestas turėtų vadintis ledo ritulio sostine. „Energija“ turi savo atsakymą, kurį pademonstravo rungtynėse su Vilniaus klubu.

Elektrėnų klubas nuo pat pirmosios rungtynių minutės neleido vilniečiams nė pagalvoti apie teigiamą rezultatą ir užgriuvo atakų lavina.

Net 20 įvarčių pelniusi ir sudorojusi varžovus „Energija“ pasiekė Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamų Lietuvos čempionatų rekordą.

„Geležiniam vilkui“ buvo leista pasižymėti vos tris kartus. Tiesa, Darius Verbickas dar nerealizavo baudinio.

„Baltų ainiai“ po baudinių serijos 4:3 (2:0, 0:0, 1:3, 0:0, 1:0) įveikė rungtynėse stebuklingai atsitiesusius Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkus.

Kauno klubas didžiąją rungtynių dalį kontroliavo žaidimą ir nejautė jokių grėsmių. „Baltų ainiai“ po Aurimo Gutausko (02:59) ir Dovydo Streckio (18:32) smūgių pirmavo 2:0.

Šeimininkai pasijuto padėties šeimininkais trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet Remigijus Guoga (44:44) išnaudojo daugumą ant ledo ir rezultatas tapo 3:0.

„Hockey Punks“ nepasidavė ir Šarūnas Kuliešius (49:08) sušvelnino skirtumą.

Pajutę grėsmę kauniečiai paprašė pertraukėlės, tačiau tai nebeišgelbėjo. Pajutę žaidimo skonį vilniečiai po Laisvydo Rimkaus smūgio (50:39) priartėjo per šūvį.

Jį iššovė Lietuvos ledo ritulio rinktinės kapitonas Mindaugas Kieras iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 14 sekundžių, kai „Hockey Punks“ turėjo dviejų žaidėjų pranašumą ant ledo. Vilniaus klubas išlygino rezultatą ir klubai žaidė pratęsimą.

Jo metu įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje sublizgėjo Kauno klubo vartininkas Lukas Jakšys, kuris atrėmė visus varžovų smūgius. Lemiamą įvartį paskutiniuoju smūgiu pelnė kaunietis A. Gutauskas.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks šiandien Vilniuje, kur 19.30 val. „Hockey Punks“ priims Rokiškio „Rokiškį“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 9 9 0 0 0 88:25 27
2. Kauno „Baltų ainiai“ 9 4 1 1 3 55:43 15
3. Vilniaus „Hockey Punks“ 7 3 0 1 3 31:32 10
4. Juodupės „Juodupė“ 5 3 0 0 2 14:17 9
5. Rokiškio „Rokiškis“ 4 2 1 0 0 21:17 8
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 9 2 1 0 6 41:67 8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 9 0 0 1 8 33:85 1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)