aA
Londone gyvenantis lietuvis pasibaisėjo savaitgalį vykusiu Džordanos Butkutės koncertu. Anot jo, žiūrovų gretose netrūko tokių, kurie svirduliavo dar neprasidėjus pasirodymui, vėliau vienos po kitų sekė muštynės. Išgirdęs tokį pasakojimą, savo koncertus Londone atšaukė Andrius Mamontovas. Vis tik Eglė Vaitkevičė, gyvenanti Anglijoje, tikino, kad dėl tokios auditorijos kalti patys atlikėjai.
Eglija Vaitkevičė
© DELFI / Kiril Čachovskij

„Pirmiausia reikia suarsti aukštesnio lygio organizatorius, o tada ir publika ateis kitokia. Kai organizatoriai išnuomos tinkamą tokiam koncertui salę, pasamdys apsaugą, prieš tai duos nurodymus, kokio elgesio netoleruos koncertų metu, prekeivius alkoholiu neįleis.

Paskelbs renginį tarp tokio lygio publikos, kurios nusipelbo Andrius Mamontovas (turiu omenyje, ne tik antratūšiuose UK lietuviškuose laikraščiuose ir LT maisto prekių parduotuvėse Londono rytuose, bet ir miesto centre (kur mūsų dauguma ir pramogauja, dirba ir lankosi), sugalvos iškabinti afišas, išplatins video klipus apie artėjantį renginį.

Žodžiu, informacija pasieks ne tik tą žemiausią žmonių kultūros lygio publiką, bet ir kultūringus, išsilavinusius ir daugiau pasiekusius LT piliečius, kurie nuolat lankosi geriausiuose Londono operos renginiuose.

Aš pati niekada nesilankau ir nesilankysiu tokio žemo lygio organizatorių renginiuose net jei koncertuos pati Madonna, nenoriu stumdyti ir būti apstumdyta tų žmonių, klausytis baisaus žargono ir uostyti jų treningų kvapą.

Labiausiai skaudu, kad apie emigrantus susidariusi nuomonė yra tokia siaura ir tendencinga, kuri atspindi vien tik šį žemą piliečių sluoksnį.“

Diskusiją apie Londone vykstančus koncertus pradėjo ten gyvenantis lietuvis, kuris išsakė savo nuomonę apie publiką, susirinkusią į Džordanos Butkutės koncertą. Tai pastebėjęs Andrius Mamontovas atšaukė savo pasirodymus, į kuriuos jo gerbėjai jau buvo nusipirkę bilietus.

Atlikėjas tokį poelgį paaiškino tuo, kad vienas koncertų buvo suorganizuotas būtent toje pačioje erdvėje, kaip ir šį savaitgalį vykęs Džordanos pasirodymas. Vis tik atlikėjas pažadėjo, kad pinigus už bilietus grąžins ir stengsis kuo greičiau ieškoti naujos vietos savo pasirodymui.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.