"Labai džiaugiuosi pergale. Buvo sunku, nes teko kovoti su stipriais varžovais", - po pergalingo finišo sakė iš Alytaus kilęs A.Baranauskas. Jis pasidžiaugė, kad jam jau pavyko atsigauti po traumos. Balandžio pradžioje Aivaras per lenktynes griuvo ir susilaužė tris rankos pirštus. Dėl to jam teko praleisti beveik du mėnesius.

Sidabro medaliu turėjęs tenkintis R.Rumšas teigė, kad jis per varžybas jautėsi gerai, o finiše jam pritrūko jėgų. "Stengiausi laikytis pasirinktos taktikos. Viskas pavyko, tik pritrūko jėgų finišuojant", - pažymėjo 33 metų dviratininkas. Jis antrosios vietos nelaiko pralaimėjimu. "Pasiektu rezultatu esu patenkintas", - Eltos korespondentui sakė pirmadienį atgal į Italiją išvykstantis sportininkas.

2002 metų "Tour de France" lenktynių prizininkas liko patenkintas čempionatu. "Buvo smagu. Svarbiausia, kad neapvylė lietuviškas oras", - džiaugėsi R.Rumšas, ketinantis rudenį dalyvauti pasaulio čempionate Ispanijoje.

R.Rumšas penktadienį atskiro starto lenktynėse iškovojo aukso medalį, o A.Baranauskas buvo ketvirtas.

Bronzos medalį grupinėse lenktynėse pelnė 23 metų Vytautas Kaupas, atstovaujantis Belgijos komandai "Jartazi-Revor". 2003 metų Lietuvos čempionas nuo nugalėtojo atsiliko 24 sek. Ketvirtas finišavo Linas Balčiūnas iš Prancūzijos komandos "Agritubel" (atsiliko 32 sek.). Nugalėtojo titulą gynęs Tomas Vaitkus, atstovaujantis Prancūzijos komandai "Ag2r-Prevoyance", liko septintas. (+1.27).

Iš 27 dalyvių finišavo 19.

A.Baranauskas Lietuvos čempionu tapo pirmą kartą. 2003 ir 2004 metais jis pelnė šalies pirmenybių bronzos medalius.

Jaunių pirmenybių grupines lenktynes laimėjo uteniškis Egidijus Juršys, 115,5 km nuvažiavęs per 2 val. 42 min. 9 sek. Antras finišavo Ramūnas Navardauskas (+0.58), trečias - Gediminas Kaupas (+1.01). Iš 22 dviratininkų finišavo 11.

Lietuvos dviračių plento čempionatas Ignalinoje buvo surengtas pirmą kartą. Dviratininkai startavo ir finišavo miesto Laisvės aikštėje.

Vyrai. Grupinės lenktynės, 181,5 km.

1. Aivaras Baranauskas - 4 val. 15 min. 43 sek. (vid. greitis 42,7 km)

2. Raimondas Rumšas - tas pats laikas

3. Vytautas Kaupas - atsiliko 24 sek.

4. Linas Balčiūnas - 0.32

5. Dainius Kairelis - 1.07

6. Aidis Kruopis - 1.07

7. Tomas Vaitkus - 1.27

8. Mindaugas Gončaras - 1.27

9. Mindaugas Striška - 1.32