Nugalėtojams įvarčius pelnė Valdas Pikčius (16:43), Naoki Kaneko (22:20), Mindaugas Kieras (23:02), Rokas Bacevičius (30:31), Laisvydas Rimkus (40:42), Šarūnas Suchomlinas (42:27), Šarūnas Kuliešius (48:39), Karolis Šlikas (51:33) ir Romanas Fedotovas (58:05).

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Eimantas Steponavičius (54:36).

Septynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžianti Elektrėnų „Energija“ (24 tšk.), lenkianti Kauno „Baltų ainių“ (13 tk.) ekipą ir Juodupės „Juodupės“ (9 tšk.) komandą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):