Šeštąją pergalę iš eilės Katalonijos komanda iškovojo Lenkijoje, kur 93:64 (24:18, 20:17, 25:15, 24:14) sutriuškino Zelionos Guros „Stelmet“ (1/6) krepšininkus.

Ši pergalė katalonams garantavo vietą kitame Eurolygos etape, o lenkų galimybės prasmušti tarp keturių geriausių grupės komandų dar labiau komplikavosi.

Sužaidus du kėlinius ekipas skyrė tik 9 taškai (44:35), tačiau po pertraukos svečiai padidino apsukas ir ėmė žaibiškai tolti. Po 30 min. varžovus jau skyrė 20 taškų ir paskutinis mačo ketvirtis tapo nieko nebelėmusiu formalumu.

Pagrindine svečių pergalės priežastimi tapo itin taikliai mesti tritaškiai. Komanda iš Ispanijos relizavo net 17 tolimų metimų iš 26 (35 proc.). Daugiausiai – 4 tolimus metimus pataikė Aleas Abrinesas.

Penktadienio vakarą kitose šios grupės rungtynėse Kauno „Žalgiris“ išvykoje surems ginklus su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkais.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16 (4/5 trit.), Aleksandras Vezenkovas 15 (3/3 trit.), Carlosas Arroyo 15 (3/6 trit.), Ante Tomičius 12, Tomašas Satoransky 10 (2/2 trit.) taškų.

„Stelmet“: Mateuszas Ponitka 11, Adamas Hrycaniukas 10, Dejanas Borovnjakas 10, Dee Boostas 9, Lukaszas Koszarekas 9 taškai.