Pasaulio taurės laimėtojas E.Krungolcas finale surinko 5668 taškus. Jis sidabro medalį pelniusį Latvijos atstovą Denisą Čerkovskį aplenkė 68 taškais. Bronzos medalis atiteko Rusijos atstovui Rustemui Sabirhušinui (5588 tšk.). Olimpinis čempionas kitas Rusijos penkiakovininkas Andrejus Moisejevas (5520 tšk.) užėmė penktąją vietą.

Olimpinis vicečempionas ir pasaulio čempionas Andrejus Zadneprovskis, surinkęs 5312 taškų, tarp 32 finalo dalyvių liko 17-as.

Justinas Kinderis atrankos varžybų A grupėje buvo 24-as (4012 tšk.) ir finale nedalyvavo.

Komandų įskaitoje nugalėjo Vengrija (16 340 tšk.). Antrąją vietą užėmė Rusija (16 308 tšk.), trečiąją - Baltarusija (16 096 tšk.). Lietuvos komanda (14 992 tšk.) liko penkta. Iš viso klasifikuota 12 komandų.

E.Krungolcas Europos čempionu 2003 metais tapo Čekijoje, o 2004 metais - Bulgarijoje.

Finalo rezultatai:

Asmeninė įskaita (skliaustuose - šaudymo, fechtavimo, plaukimo, jojimo ir bėgimo rungčių taškai):

1. Edvinas Krungolcas (Lietuva) - 5668 tšk. (1228-876-1356-1160-1048)

2. Denis Čerkovskis (Latvija) - 5600 (1180-916-1312-1172-1020)