aA
Kol kas niekas to nepastebėjo, bet naujausioje Bondiados dalyje "007 Spectre" vaidina ir lietuvis aktorius Gediminas Adomaitis. Vyras anksčiau buvo puikiai žinomas mūsų šalyje, jis - legendinio aktoriaus Regimanto Adomaičio sūnus.
Gediminas Adomaitis
© TV3

G. Adomaitis gimė Vilniuje 1977 metais, aktorių Regimanto Adomaičio ir Eugenijos Bajorytės šeimoje.

Mūsų šalyje jis buvo gerai žinomas dėl vaidmenų Jaunimo, Nacionaliniame teatruose, TV seriale „Nemylimi“, „Moterys meluoja geriau“, taip pat kurį laiką aktorius dirbo TV3 orų berniuku.

Vėliau jis išsikraustė į Londoną, vaidino kine, sukūrė šeimą.

Dabar jam atiteko vaidmuo, kurio pavydėtų visi Lietuvos aktoriai – naujausiame filme apie Džeimsą Bondą G. Adomaitis kalba anglų kalba ir vaidina pagrindinio blogiuko Oberhauzerio dešiniąją ranką. Tiesa, galiausiai jo herojus filmo pabaigoje miršta sudužus sraigtasparniui.

Lietuviško kino legendos Regimanto Adomaičio sūnus kadre praleidžia nemažą laiko tarpą ir lydi Danielio Craigo ir Léa Seydoux herojus po slaptą meteorito krateryje įsikūrūsį kompleksą Maroke.

Daugybės komplimentų iš pasaulio kino kritikų jau sulaukęs antrasis režisieriaus Samo Mendeso filmas apie Džeimsą Bondą „007 Spectre“ Didžiojoje Britanijoje sukėlė tikrą ažiotažą – per pirmąsias porą rodymo dienų juosta susižėrė įspūdingą sumą – per 15 mln. JAV dolerių.

Kaip pranešė Deadline.com, jei „007 Spectre“ kelionė kino teatruose ir toliau bus tokia sėkminga kaip per pirmąsias dienas, 24-oji bondiados juosta sumuš visus žiūrimumo ir pelno rekordus. Šios savaitės antradienis buvo pirmoji pilna filmo diena kino teatruose ir „007 Spectre“ pasirodymas kaip mat tapo didžiausia kada nors Didžiojoje Britanijoje įvykusia antradienio premjera. Iš bilietų pardavimo uždirbta suma pranoko net ankstesnįjį, penktadienį startavusį 2012-ųjų filmą „007 operacija „Skyfall“. Pirmasis S.Mendeso filmas apie Džeimsą Bondą per premjerinį penktadienį surinko arti 10 mln. JAV dolerių, o savaitės viduryje pasirodęs naujasis „007 Spectre“ jau susižėrė per 15,5 mln. JAV dolerių.

Filmo „007 Spectre“ istorija tęsiasi po ankstesnėje juostoje „007 operacija Skyfall“ matytos Raulio Silvos atakos prieš Jungtinės Karalystės karinę žvalgybą MI6. Naujuoju M paskirtajam Garetui Meloriui (akt. Ralphas Fiennesas) tenka kovoti su politiniu spaudimu, kuris kelia grėsmę visos organizacijos ateičiai. Tuo pat metu Džeimsas Bondas mėgina išnarplioti painų sąmokslininkų tinklą savais būdais. Paaiškėja, kad vienintelis jo šansas – veikti savarankiškai ir apsaugoti galingo priešo dukrą. Agentas 007 leidžiasi į kelionę iš Meksikos į Austriją ir Maroką.

Džeimso galimybės ribotos, tačiau atsikvėpti jam nebus kada, mat įvykių sūkuryje jis susidurs su praeities šmėkla.

Filmo anonsas:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.