Lietuviai šiame mače kamuolį varžovų įskaitiniame plote prispaudė net 9 kartus – šešis pirmame kėlinyje ir tris antrame, tačiau tik du sykius sėkmingai atliko realizacijos smūgius.

Lietuvos komandą į priekį jau antrąją minutę išvedė Jonas Mikalčius. Vėliau žeminimą atliko jaunasis Armandas Kalinauskas ir lietuviai pirmavo 10:3. Po lietuvių pražangos techninis žeminimas buvo įskaitytas Andoros komandai, kuri išlygino rezultatą 10:10.

Vėliau aikštėje dominavo lietuviai – kamuolius įskaitiniame plote prispaudė Justas Poškevičius, Žygimantas Radžius ir Jonas Mikalčius, o realizacijos smūgį pataikė D. Vilimavičius. Po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinė pirmavo 32:17.

Antrame kėlinyje žeminimus atliko Vytaras Bloškys, D. Vilimavičius ir T. Zibolis, o D. Vilimavičius atliko dar vieną tikslų realizacijos smūgį.

Visas šešerias rungtynes laimėjusi Lietuvos rinktinė su maksimaliu taškų skaičiumi – 30 – užsitikrino pirmąją vietą grupėje ir pelnė kelialapį į aukštesnį divizioną.

2B diviziono turnyrą Lietuvos rinktinė baigs ateinantį pavasarį rungtynėmis su Latvijos ir Kipro komandomis.

2B diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų skirtumas, papildomi taškai, taškai):

1.Lietuva6600230:117630
2.Kipras420287:9019
3.Latvija420271:9419
4.Andora520379:13619
5.Vengrija5005101:13144

Už pergalę skiriami 4 taškai, už lygiąsias – 2, už pralaimėjimą – 0. Papildomi taškai skiriami už 4 prispaudimus varžovų įskaitiniame plote per rungtynes ir pralaimėjimą ne didesniu nei 7 taškų skirtumu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)