„Energija“ ilgai netruko prie varžovų vartų ir „jubiliejinį“, dešimtąjį, sezono įvartį rungtynių pradžioje pelnė Aivaras Bendžius (02:58). Vėliau pasižymėjo buvęs „Geležinio vilko“ auklėtinis Ugnius Čižas (13:48) ir „Energija“ ramiai kontroliavo rungtynių eigą.

Vilniečiai rankų nenuleido. Rokas Bazys (20:41) rezultatą sušvelnino iki 1:2. U.Čižas (23:52) ir Karolis Kubilius (24:53) per minutę padidino skirtumą iki trijų įvarčių, tačiau dar po minutės Dominykas Bisturys (25:57) vėl sušvelnino skirtumą iki dviejų įvarčių.

Netrukus skaičių „10“ pamėgęs A. Bendžius už grubumą užsidirbo ir 10 minučių disciplinarinę nuobaudą.

Trečią kėlinį Vilniaus klubas pradėjo kitu vartininku – į vartus atsistojo po pirmojo kėlinio iš jų pasitraukęs ir vietą Martinui Petiului užleidęs labiau patyręs Boleslovas Konopackis. Ir netrukus jo atstovaujamas klubas daugumoje praleido įvartį, kai pasižymėjo Deividas Kazlauskas (40:52). Dar po pusantros minutės Mantas Marcinkevičius (42:12) padidino skirtumą iki penki7 įvarčių.

D. Kazlauskas pasižymėjo dar kartą (54:43), o rungtynių priešpaskutinę sekundę vilniečių nuotaiką praskaidrino Gediminas Jadkauskas, kuris sumažino skirtumą iki 5 įvarčių.

„Energija“ ir toliau lieka vienintele Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) organizuojamų čempionatų komanda, kuri šalies čempionate dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

Kitos čempionato rungtynės įvyks ateinantį antradienį Elektrėnuose, kur 19.30 val. susitiks taškų dar neturinčios komandos – vietos „ESSM-2000“ ir „Geležinis vilkas“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)