Kauno klubas didesnių problemų rungtynėse neturėjo ir gerino komandos statistiką. Jau pirmame kėlinyje pasiuntę net šešis ritulius į vartus kauniečiai pirmus penkis įvarčius pelnė per beveik 10 minučių.

Antrame kėlinyje Kauno komandos žaidėjai jau leido pasireikšti ir šeimininkams, kurių puolėjas Evaldas Gudonis (22:01) atidarė antro kėlinio įvarčių sąskaitą sušvelnindamas skirtumą iki 1:6, o Egidijus Binkulis (34:16) sumažino atsilikimą iki 2:9. Tuo metu „Baltų ainiai“ skaičiavo dešimtą įvartį po dviejų kėlinių.

Trečiame kėlinyje buvo pelnyti dar keturi įvarčiai ir kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį Vilniuje, kur Pramogų arenoje 20.15 val. Vilniaus „Geležinis vilkas“ priims Elektrėnų „Energiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):