Šioje dvikovoje labiausiai spindėjo Ernestas Veliulis ir Tomas Radzinevičius. E. Veliulis buvusiai komandai pelnė net keturis įvarčius, o „hat-tricką“ įforminęs T. Radzinevičius savo sąskaitoje turi jau 26 įvarčius bei greičiausiai taps rezultatyviausiu šio sezono futbolininku.

Jau nuo pat akistatos pradžios svečiai perėmė iniciatyvą ir buvo akivaizdu, kad praretėjusiomis gretomis rungtyniavę klaipėdiečiai anksčiau ar vėliau trauks kamuolį iš savo vartų tinklo.

Nors po Admiro Kecapo smūgio „Klaipėdos granitą“ išgelbėjo vartininkas, tačiau 18-ą ir 20-ą minutę jam teko kapituliuoti prieš buvusį granitiečių atstovą. Tiek Franko Laličiaus klaida, tiek Valentino Baranovskio perdavimu pasinaudojęs E. Veliulis per trumpą laiką sugebėjo pasiekti dublį.

33-ą minutę „Sūduva“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą, kai kamuolys baudos aikštelėje palankiai atšoko T. Radzinevičiui. Patyrusiam puolėjui beliko tik stipriu smūgiu iš arti nuginkluoti vartų sargą.

Marijampoliečiai sukėlė dar keletą gaisrų varžovų aikštės pusėje, o šeimininkai atsakė tik pavieniais ir netiksliais smūgiais. Vis dėlto tai toli gražu nebuvo viskas, ką pamatė sirgaliai.

Varžovų triuškinimą 47-ą ir 51-ą minutę pratęsė E. Veliulis ir nežinia, kiek dar šis futbolininkas pelnytų įvarčių, jei ne trenerio netrukus atliktas keitimas.

Klaipėdiečiai ir toliau žaidė atvirą futbolą, tačiau atakose pritrūkdavo sėkmės. Po Juro Pejičiaus stipraus smūgio iš 17 metrų „Sūduvą“ išgelbėjo virpstas.

Tiksliu smūgiu 54-ą minutę pasižymėjo ir antrą sykį sezone pasižymėjo Valentinas Baranovskis. Antro rato mače saugas taip pat pelnė įvartį į „Klaipėdos granito“ vartus.

Dar dvejas vinis į šeimininkų karstą įkalė T. Radzinevičius, kuris antroje vietoje snaiperių lentelėje žengiantį „Trakų“ puolėją Davidą Aršakianą lenkia jau penkiais įvarčiais.

Per likusį rungtynių laiką progų turėjo tiek naujoje komandoje „SMScredit.lt A lygoje“ dar nepasižymėjęs Karolis Laukžemis, tiek jo kolega Markas Kardokas. Šių futbolininkų bandymus atremdavo vartininkas, o kartais pritrūkdavo tikslumo.

Visgi 85-ą minutę „Klaipėdos granitas“ pelnė garbės įvartį. Marius Papšys pasinaudojo neapdairiai vartus palikusio Džiugo Bartkaus klaida, pasiųsdamas kamuolį į tuščius vartus.

Paskutinis šių rungtynių akordas buvo nemalonus – už spyrį varžovui iš aikštės buvo pašalintas Titas Vitukynas.

Rezultatas:

„Klaipėdos granitas“ 1 - 8 Marijampolės „Sūduva“
18' [0 - 1] Ernestas Veliulis
20' [0 - 2] Ernestas Veliulis
33' [0 - 3] Tomas Radzinevičius
47' [0 - 4] Ernestas Veliulis
51' [0 - 5] Ernestas Veliulis
54' [0 - 6] Valentinas Baranovskis
65' [0 - 7] Tomas Radzinevičius
69' [0 - 8] Tomas Radzinevičius
85' [1 - 8] Marius Papšys
89' Titas Vitukynas („Klaipėdos granitas“)