A. Gaidauskas persikelia gyventi į Daniją ir planuoja ten tęsti karjerą, o D. Nomanovas nusprendė sezoną tęsti Latvijos Jelgavos „Žemgale“ klube.

„Aurimo sprendimas susijęs su šeimyninėmis aplinkybėmis, o dėl D. Nomanovo - tai čia jo iniciatyva. Mano nuomone, „Energijoje“ jam idealiausios sąlygos atsiduoti sportui ir mokslams. Visada linkime žaidėjams tik geriausio“ – komentuoja klubo direktorius Rolandas Aliukonis.

A. Gaidauskas per aštuonias rungtynes Baltarusijos čempionate nepelnė nė taško ir užsidirbo 18 baudos minučių, Lietuvos čempionate per dvejas rungtynes pelnė 2 įvarčius ir atliko 1 perdavimą.

Tuo metu D. Nomanovas per dešimt susitikimų „Vyšaja lyga“ rungtynėse pelnė 4 įvarčius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, surinko 27 baudos minutes, o Nacionalinėje lygoje per trejas rungtynes pelnė įvartį ir atliko 4 perdavimus.

„Juodupė“ pakilo į trečią vietą

Antrą pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo bei į trečiąją vietą pakilo Juodupės „Juodupės“ (6 tšk.) klubas, antradienį svečiuose 7:4 (2:3, 5:0, 0:1) įveikęs ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusius autsaiderius Elektrėnų „ESSM-2000“ ledo ritulininkus.

Trimis įvarčiais prie pergalės prisidėjo ukrainietis Dmitrijus Gnitko (20:35, 36:01 ir 37:00), dviem – Elvinas Malcius (2:57 bei 30:29), vienu – Laurynas Lapinskas (13:06) ir Rytis Vasiliauskas (33:52).

Įvarčių autoriai aikštelės šeimininkų gretose – Sergejus Krumkačius (9:28), Vainius Jankauskas (13:29 bei 44:48) ir Mantas Stepanavičius (18:11).

Trečiadienį Elektrėnuose susitiks taškų nepraradusi septynių komandų turnyro lyderė Elektrėnų „Energijos“ ekipa ir vos vieno taško netekęs bei antrąją vietą užimantis „Rokiškis“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 3 3 0 0 0 32:11 9
2. Rokiškio „Rokiškis“ 3 2 1 0 0 17:10 8
3. Juodupės „Juodupė“ 3 2 0 0 1 9:11 6
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 2 0 0 2 19:22 6
5. Kauno „Baltų ainiai“ 2 1 0 1 0 8:3 4
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 3 0 0 0 3 8:14 0
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 4 0 0 0 4 14:36 0.

Kitą savaitę (spalio 27 d.) „ESSM-2000“ komanda namuose žais prieš Kauno „Baltų ainių“ ledo ritulininkus.