Kaip ir buvo galima tikėtis, varžybose užtikrintai nugalėjo Lietuvos rinktinės lyderiai.

Moterų elito grupėje (6,7 km su 28 kontroliniais punktais ir 6,7 km su 24 KP) triumfavo Gabija Ražaitytė (Šiaulių „Igtisa“), aplenkusi Kauno „Medeinos“ atstovę Teklę Emiliją Gvildytę ir Vestą Ambrazaitę, atstovaujančią Šiaulių „Sako“ klubui.

1. Gabija Ražaitytė - 1 val. 17 min. 21 sek.
2. Teklė Emilija Gvildytė - 1:24:50
3. Vesta Ambrazaitė - 1:29:21
4. Irina Lapickaja (Baltarusija) - 1:31:10
5. Tatjana Žuravliova - 1:31:18
6. Gabrielė Andrašiūnienė - 1:33:12

Vyrų elito grupėje (8,3 km 30 KP ir 8,1 km su 28 KP) nugalėjo Jonas Vytautas Gvildys (Kauno „Medeina“). Antrą vietą užėmė Martynas Tirlikas (Šiaulių „Igtisa“), o trečia pozicija tenkinosi Donatas Stulgys (Alytaus „Dainava“).

1. Jonas Vytautas Gvildys („Medeina“) - 1:13:16
2. Martynas Tirlikas („Igtisa“) - 1:17:48
3. Donatas Stulgys (Alytaus „Dainava“) - 1:19:37
4. Simonas Krėpšta (Kauno „Takas“) - 1:19:48
5. Vilius Aleliūnas („Igtisa“) - 1:21:25
6. Gytis Nakvosas (Vilniaus „Ąžuolas“) - 1:25:23

Kartu vykusios orientavimosi sporto kalnų dviračiais varžybos taip pat nepateikė staigmenų.

Moterų elito grupėje (7,4 km su 13 KP ir 8,5 km su 16 KP) nugalėjo Lietuvos rinktinės lyderė Ramunė Arlauskienė (Ignalinos „Būdakalnis“), aplenkusi Astą Šimkonienę (+6 min. 00 sek.) ir Renatą Paulauskienę (+6:09), atstovaujančias Kauno „Medeinos“ klubui.

Vyrų elito grupėje (8,8 km su 15 KP ir 10,5 km su 19 KP) taurės savininku tapo Vilniaus „Perkūnui“ atstovaujantis Jonas Maišelis. Antroje ir trečioje vietose liko du Šiaulių „Sako“ atstovai – Petras Andrašiūnas (+4:28) ir Donatas Mickus (+9:27).