41-ą min. svečiai išsiveržė į priekį - įvartį pelnė Fabianas Orellana. 67-ą min. Denisas Suarezas išlygino rezultatą, tačiau „Celta“ lyderiui Nolito pačioje susitikimo pabaigoje pavyko išplėšti pergalę.

San Sebastiane „Real Sociedad“ susigrūmė su Madrido „Atletico“ komanda. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2:0 įrodė pranašumą prieš baskus.

9-ą min. „Rojiblancos“ į priekį išvedė nesustabdomai šį sezoną rungtyniaujantis Antoine'as Griezmannas, o tašką pačioje rungtynių pabaigoje padėjo Yannickas Ferreira.

Verta paminėti, kad 89-ą minutę ir per pridėtą laiką „Real Sociedad“ neteko dviejų žaidėjų – iš aikštės buvo pašalinti Diego Reyesas bei Jonathas.

„Vilarreal“ 1 – 2 „Celta“

41' [0–1] Fabian Orellana
47' Eric Bertrand Bailly („Villarreal“) pašalintas iš aikštės
67' [1–1] Denis Suarez
90' [1–2] Nolito

„Real Sociedad“ 0 – 2 „Atletico“

9' [0–1] Antoine Griezmann
89' Diego Reyes („Real Sociedad“) pašalintas iš aikštės
90' [0–2] Yannick Ferreira
90' Jonathas („Real Sociedad“) pašalintas iš aikštės

„Getafe“ 4 – 0 „Las Palmas“

3' [1–0] Victor Romero Rodriguez
11' [2–0] Pablo Sarabia
80' Juan Emmanuel Culio („Las Palmas“) pašalintas iš aikštės
86' [3–0] Stefan Scepovič
90' [4–0] Stefan Scepovič

„Deportivo La Coruna“ 2 - 2 „Athletic Bilbao“

30' [0-1] Inaki Williams
63' [0-2] Aritz Aduriz
80' [1-2] Lucas Perez
89' [2-2] Alejandro Arribas

Prancūzijos futbolo čempionate sužaisti trys mačai

Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionate sekmadienį sužaisti trys mačai. „Marseille“ ir „Lorient“ bei „Bordeaux“ ir „Montpellier“ išsiskyrė taikiai, o „Nice“ futbolininkai šventė triuškinamą pergalę svečiuose.

„Marseille“ 1 - 1 „Lorient“

21' [1-0] Michy Batshuayi (iš 11 m baudinio)
37' [1-1] Benjamin Moukandjo

„Bordeaux“ 0 - 0 „Montpellier“

„Rennes“ 1 - 4 „Nice“

14' [0-1] Mathieu Bodmer
53' [0-2] Hatem Ben Arfa
75' [0-3] Mahamane Traore
80' [0-4] Said Benrahma
88' [1-4] Kamil Grosicki