aA
Šeštadienį Kauno miesto muziejaus rūsio galerijoje atidaroma Artūro Morozovo fotografijų paroda “ Vijna”. Tai pasakojimas apie karą Ukrainoje, kurį kaunietis fotožurnalistas fiksavo nuo Maidano revoliucijos pradžios iki karinių veiksmų šalies Donbaso regione 2014 - 2015 metais.
Artūro Morozovo nuotraukų paroda
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Didžioji dalis šių nuotraukų drauge su A. Morozovo reportažais buvo spausdintos naujienų portale DELFI. Nuotraukos bei garsai užfiksuoti per aštuonias keliones į šią šalį. “Vijna” – tai pasakojimas apie karo kasdienybę, žvilgsnis į gyvenimą pirmose fronto linijose bei pažintis su abejomis kovojančiomis pusėmis.

Artūras Morozovas yra jaunosios kartos Lietuvos fotožurnalistas, aktyviai kuriantis nuo 2007 metų.

A. Morozovas pelnęs įvairių apdovanojimų, o jo nuotraukos spausdintos žinomuose pasaulio leidiniuose "The Guardian", "Der Spiegel", "Newsweek", "Dailymail", "Le Nouvel Observateur" ir kt. A. Morozovas už savo bebaimę žurnalistiką ir reportažus iš Ukrainos buvo apdovanotas ir DELFI portalo apdovanojimu - "Titanu".

Be originalių nuotraukų ir pasakojimų iš Ukrainos A. Morozovas šią vasarą darė reportažus unikaliam DELFI projektui "Gilyn į Rusiją", o neseniai grįžo iš Europos, kur fiksavo pabėgėlių kelionės į Europą dramą.

Paroda veiks iki lapkričio 25 d. Muziejaus darbo laikas antradieniais-penktadieniais – 9:00-17:00 šeštadieniais – 9:00-16:00

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.