Toliau visą Senąjį žemyną stebina Islandijos rinktinė, kuri Amsterdame 1:0 (0:0) antrą kartą patiesė Olandijos komandą ir su 18 taškų po septynių turų tvirtai pirmauja A grupėje.

Pergalę islandams atnešė sėkmingai „Swansea City“ klubo saugo Gylfi Sigurdssono 51 minutę realizuotas 11 metrų baudinys.

Olandai mačą baigė be 33 min. iš aikštės išvaryto Bruno Martinso Indi.

Paslaugą islandams padarė ir Latvijos futbolininkai, kurie taip pat svečiuose sugebėjo išplėšti lygiąsias 1:1 (0:0) su Turkijos atstovais.

Šeimininkus į priekį 77 min. išvedė Selčukas Inanas, tačiau 91 min. rezultatą išlygino ir du labai svarbius taškus iš turkų atėmė Valerijus Šabala.

Kitų ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

A grupė

Čekija 2 – 1 Kazachstanas
21' [0 – 1] Jurij Logvinenka
74' [1 – 1] Milan Škoda
86' [2 – 1] Milan Škoda

Belgija 3 – 1 Bosnija ir Hercegovina
15' [0 – 1] Edin Džeko
23' [1 – 1] Marouane Fellaini
44' [2 – 1] Kevin de Bruyne
78' [3 – 1] Eden Hazard (11 m)

Kipras 0 – 1 Velsas
82' [0 – 1] Gareth Bale

Izraelis 4 – 0 Andora
3' [1 – 0] Eran Zahavi
22' [2 – 0] Nir Biton
26' [3 – 0] Tommer Hemed (11 m)
38' [4 – 0] Munas Dabbur

Bulgarija 0 – 1 Norvegija
57' [0 – 1] Vegard Forren

Italija 1 – 0 Malta
69' [1 – 0] Graziano Pelle