Tiesa, šeimininkai sugebėjo atsilaikyti beveik valandą: visi keturi įvarčiai krito tik antrame kėlinyje.

Po kartą pasižymėjo Matthias Ginteras, Marco Reusas, Shinji Kagawa ir Pierre-Emerickas Aubameyangas.

Tuo metu Moenchengladbacho „Borussia“ patyrė jau antrąjį pralaimėjimą ir įsitaisė pačiame turnyro lentelės dugne.

Šį kartą 1:2 buvo pralaimėta „Mainz 05“ futbolininkams. Nugalėtojams po įvartį pelnė Jairo ir Christianas Clemensas, o pralaimėjusiems – Patrickas Herrmannas.

Vokietijos „Bundesliga“ rezultatai:

„Ingolstadt“ 0 - 4 Dortmundo „Borussia“
56' [0 - 1] Matthias Ginter
61' [0 - 2] Marco Reus (iš 11 metrų baudinio)
85' [0 - 3] Shinji Kagawa
90' [0 - 4] Pierre-Emerick Aubameyang

Moenchengladbacho „Borussia“ 1 - 2 „Mainz 05“
42' [0 - 1] Jairo
54' [1 - 1] Patrick Herrmann
79' [1 - 2] Christian Clemens

„Marseille“ įmušė net 6 įvarčius

Trečiajame Prancūzijos „Ligue-1“ čempionato ture pirmuosius taškus galiausiai iškovojo „Marseille“ futbolininkai. Trenerį pakeitusi komanda namuose net 6:0 sutriuškino debiutantę „Troyes“ ekipą.

Kituose mačuose „Lille“ ir „Bordeaux“ išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis, o „Saint-Etienne“ 1:0 palaužė mažumoje visą susitikimą žaidusią „Lorient“ komandą.

Prancūzijos „Ligue-1“ rezultatai:

„Lille“ 0 - 0 „Bordeaux“

„Lorient“ 0 - 1 „Saint-Etienne“
1' Benjamin Lecomte („Lorient“) gavo raudoną kortelę
87' [0 - 1] Romain Hamouma

„Marseille“ 6 - 0 „Troyes“
19' [1 - 0] Abdelaziz Barrada
47' [2 - 0] Lassana Diarra
56' [3 - 0] Michy Batshuayi
63' [4 - 0] Lucas Ariel Ocampos
88' [5 - 0] Romain Alessandrini
90' [6 - 0] Michy Batshuayi