Greičiausiai 42 km 195 m distanciją šį kartą įveikė ir planetos čempionu tapo 19-metis Ghirmay Ghebreslassie iš Eritrėjos – 2 val. 12 min. ir 28 sek.

Sidabru pasipuošė sezono asmeninį rezultatą pagerinęs Yemane Tsegay iš Etiopijos (2:13:08), o bronza atiteko Ugandos atstovui Munyo Solomonui Mutajui (2:13:30).

Greičiausiai iš europiečių bėgo italas 41-erių italas Ruggero Fertile, pagerinęs savo sezono rezultatą (2:14:23).

Dešimtuke tarp Afrikos atstovų įsiterpė ir Shumi Dechasa iš Bahreino (2:14:36) bei dar vienas Italijos maratonininkas Daniele Meucci (2:14:54). Jie užėmė atitinkamai penktą ir aštuntą vietas.

Iš viso maratone startavo 67 sportininkai iš 68 užsiregistravusių, tačiau tik 42 sugebėjo kirsti finišo liniją.

Šiemet planetos pirmenybėse Lietuvai atstovaus 12 sportininkų, o pirmoji ant varžybų stadiono dangos žengs 22-ejų metų trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.

Tokio rango varžybų debiutantės startas trišuolio rungties atrankoje – 14.10 val. Lietuvos laiku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)