Planetos pirmenybių ketvirtfinalyje kanadiečiams pirštinę mes Baltarusijos komanda, kuri B grupėje finišavo ketvirta.

Dramatišką kovą dėl išlikimo pasaulio ledo ritulio elito divizione laimėjo Prancūzijos ir Latvijos komandos, kurios paskutiniame ture susitiko tarpusavyje ir sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1, 0:1, 2:0; 0:0), bet baudinių serijoje pranašesni buvo prancūzai: jie tris kartus iš eilės nuginklavo Edgarą Masalskį ir išmetė į žemesnį divizioną austrus.

B grupės nugalėtoja tapo JAV rinktinė, kuri labai greitai iššvaistė trijų įvarčių persvarą ir net buvo priversta vytis slovakus, tačiau galiausiai įveikė juos po pratęsimo 5:4 (2:0, 2:4, 0:0; 1:0) ir užsitikrino pirmą vietą bei ketvirtfinalio akistatą su šveicarais.

Tuo metu viena pagrindinių turnyro favoričių laikoma ir kitų metų čempionato šeimininke būsianti Rusija tenkinosi tik trečia vieta. Rusai paskutiniame ture po pratęsimo ir baudinių serijos 2:3 (1:0, 0:1, 1:1; 0:0; 0:1) pralaimėjo suomiams ir užleido jiems antrą poziciją.

Tai reiškia, kad ketvirtfinalyje rusai susikaus su švedais, o suomiai – su čekais.

50:44 Martin Zatovič [1 - 1]

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

B grupė

Baltarusija – Norvegija 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

57:41 Joonas Donskoi [2 - 2]

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija 7 1 0 0 6 9:22 3

Keturios pajėgiausios abiejų grupių komandos pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių. Paskutines vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę, o jas elite pakeis Kazachstano ir Vengrijos rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (88)