aA
Floristas Antanas Mažonas sulaukė neįprasto užsakymo – sukurti puokštę iš juodų gėlių. „Įprastai dovanojamos ryškios, spalvingos puokštės. Kartais prašoma sukurti kompoziciją, skirtą tam tikrai šventės temai. Bet tokio užsakymo, kokio sulaukiau prieš kelias dienas, anksčiau nėra tekę įgyvendinti“, - su šypsena sakė A. Mažonas.
© Asmeninio archyvo nuotr.

Jo teigimu, gamtoje augančios gėlės retai būna juodos.
„Na, vienos rūšies orchidėjų ir tulpių spalvos būna artimos šiai stipriausiai iš spalvų. Bet tikrai juodų gėlių nesu matęs“, - patikino floristas.

Tam, kad įgyvendintų klientų pageidavimą, A. Mažonas pasirūpino dažais, neskleidžiančiais jokio kvapo. Jie netgi neužgožė natūralaus rožių, gvazdikėlių, žalumos aromato.

Floristas jubilijatei, kuriai buvo skirta neįprasta puokštė, savąjį kūrinį įteikė pats.

„Juodos spalvos gėlės skirtos stiprioms moterims. Kai kuriose šalyse ši spalva siejama su meile ir laimingomis vedybomis“, - sakė A. Mažonas.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Floristo Antano Mažono sukurta juodų gėlių puokštė pribloškė jubilijatę
© Asmeninio archyvo nuotr.
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.