Pergalingą mačo įvartį 12-ą min. po sumaišties varžovų baudos aikštelėje pelnė Aaronas Ramsey.

Anglijos „Premier“ lygoje pastaraisiais mėnesiais puikią sportinę formą demonstruojantys Londono „Arsenal“ futbolininkai iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės.

„Kanonieriai“ iki 4 taškų sumažino atsilikimą nuo Londono „Chelsea“ komandos, kuri yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau. 32-o turo rungtynes „Chelsea“ sekmadienį žais svečiuose su Londono „Queens Park Rangers“ ekipa.

Pirmas šeštadienio mačas vyko Velse. Čia „Swansea City“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Liverpulio „Everton“ futbolininkais. Svečius į priekį 41-ą min. išvedė Aaronas Lennonas. 69-ą min. rezultatą tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos išlygino Jonjo Shelvey.

Londono „Tottenham Hotspur“ namuose rezultatu 0:1 pralaimėjimo savo buvusio trenerio Timo Sherwoodo gaivinamai Birmingemo „Aston Villa“ ekipai. Pergalingą rungtynių įvartį 35-ą min. pelnė pastaruoju metu dažnai pasižymintis Christianas Benteke.

„Burnley“ 0-1 „Arsenal“

12' [0-1] Aaron Ramsey

„Swansea City“ 1-1 „Everton“

41' [0-1] Aaron Lennon
69' [1-1] Jonjo Shelvey (iš 11 m baudinio)

„Southampton“ 2-0 „Hull City“

57' [1-0] Jamie Ward-Prowse (iš 11 m baudinio)
82' [2-0] Graziano Pelle

„Sunderland“ 1-4 „Crystal Palace“

48' [0-1] Glenn Murray
51' [0-2] Yannick Bolasie
53' [0-3] Yannick Bolasie
62' [0-4] Yannick Bolasie
90' [1-4] Connor Wickham

„Tottenham Hotspur“ 0-1 „Aston Villa“

35' [0-1] Christian Benteke
90' Carlos Sanchez („Aston Villa“) parodyta raudona kortelė

„West Bromwich Albion“ 2-3 „Leicester City“

8' [1-0] Darren Fletcher
20' [1-1] David Nugent
26' [2-1] Craig Gardner
81' [2-2] Robert Huth
90' [2-3] Jamie Vardy

„West Ham United“ 1-1 „Stoke City“

7' [1-0] Aaron Cresswell
90' [1-1] Marko Arnautovic