Moterų varžybų 7,5 km sprinto rungtyje startavusi Natalija Kočergina pateko į geriausiųjų penkiasdešimtuką (49-ta), o kita lietuvė Diana Rasimovičiūtė-Bricė užėmė 69-tą vietą.

N. Kočergina po pirmo šaudymo ruožo, kuriame jai nepavyko išvengti klaidų ir teko įveikti vieną baudos ratą, buvo 50-ta. Antro šaudymo metu ji suklydo dar du kartus ir finišavo 49-ta (22:24,1 min.).

Kitai lietuvei ypač nesisekė šaudyti. D. Rasimovičiūtė-Bricė suklydo iš viso 6 kartus ir finišavo 69-ta (24:20,1 min.).

Greičiausia ir tiksliausia buvo suomė Kaisa Makarainen, kuriai nors ir teko sukti vieną baudos ratą, finišavo pirma per 19:49,1 min.

Sidabro medalį iškovojo po pirmo šaudymo ruožo pirmavusi vokietė Laura Dahlmeier (20:03,3 min.), o bronza tenkinosi baltarusė Darija Domračiova, sukusi du baudos ratus (20:04,6 min.).

Šeštadienį vyks vyrų ir moterų persekiojimo varžybos.