10 km sprinto rungtyje startavo ir du Lietuvos atstovai: Karolis Dombrovskis užėmė 67-ą vietą, o Tomas Kaukėnas liko 83-ias.

K. Dombrovskiui puikiai sekėsi pirmajame šaudymo ruože, kur jis pataikė į visus taikinius ir tuo metu buvo geriausiųjų 40-tuke (39-tas), o nuo lyderio atsiliko 27,6 sek. Tačiau antrojo šaudymo metu lietuvis padarė vieną klaidą ir nukrito į 55-tą pozicija. K. Dombrovskiui iki finišo pritrūko greičio ir jis prarado dar 12 pozicijų (26:06,2 min.).

Kitas lietuvis T. Kaukėnas liko 83-ias tarp tarp 88 finišavusių sportininkų. Pirmajame šaudymo ruože T. Kaukėnas padarė vieną klaidą, o antrame – net keturias (27:29,5 min.).

Be klaidų šaudęs nugalėtoju tapo pasaulio taurės bendros įskaitos lyderis prancūzas Martine'as Fourcade'as, kuris trasą įveikė per 23:47,0 min.

Aukso medalio laimėtojas dėl nepakankamo greičio po pirmojo rato buvo vos 26-tas, tačiau po pirmojo šaudymo ruožo atsigriebė ir pavijo lyderius. Nepriekaištingai šaudęs rusas Antonas Šipulinas nuo prancūzo atsiliko 13 sek. (24:00,0 min.).

Trečias finišavo šaudydamas vieną kartą suklydęs vokietis Benediktas Dollas (24:05,3 min.).

Penktadienį vyks moterų 7,5 km sprintas, kuriame startuos ir dvi lietuvės – Diana Rasimovičiūtė-Bricė ir Natalija Kočergina.