Abu įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Lionelis Messi. Vieną iš jų – iš 11 metrų baudinio.

Kitame mače dar du taškus prarado Madrido „Atletico“ klubas. Praėjusio sezono čempionas svečiuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Espanyol“ ekipa.

Vis tik taškas šiose rungtynėse Diego Simeone auklėtiniams galbūt ir nėra toks blogas rezultatas, nes visą antrą kėlinį jiems teko žaisti mažumoje.

„Espanyol“ 0 - 0 „Atletico“
45+3' Miranda („Atletico“) gavo raudoną kortelę

„Eibar“ 0 - 2 „Barcelona“
31' [0 - 1] Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)
55' [0 - 2] Lionel Messi

„Rayo Vallecano“ 3 - 1 „Granada“
8' [0 - 1] Jhon Cordoba
65' [1 - 1] Alberto Bueno
76' [2 - 1] Alberto Bueno
90+4' [3 - 1] Alberto Bueno

„Celta Vigo“ 1 - 2 „Athletic“
17' [0 - 1] Aritz Aduriz (iš 11 metrų baudinio)
32' [0 - 2] Mikel San Jose
64' [1 - 2] Joaquin Larrivey
85' Mikel San Jose („Athletic“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Juventus“ išsivežė pergalę iš Palermo

Turino „Juventus“ tęsia žygį link Italijos čempionato aukso – šįkart XXVII turo rungtynėse „bianconeri“ palaužė „Palermo“ futbolininkus.

Nors stipriausios „Serie A“ komandos varžovai užima tik vienuoliktą vietą turnyrinėje lentelėje, aikštėje virė lygi kova. Ekipos kamuolį kontroliavo beveik po lygiai, kita statistika – taip pat panaši.

Vis dėlto, „Juventus“ įrodė pranašumą svarbiausioje kategorijoje – vienintelį mačo įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Alvaro Morata. Rezultatyviu perdavimu šiame epizode pasižymėjo Claudio Marchisio.

Iškovoję tris taškus Massimiliano Allegri auklėtiniai nuo artimiausio persekiotojo „Roma“ atitrūko jau 14 taškų.

Rezultatas:

„Palermo“ 0 - 1 „Juventus“
70' [0 - 1] Alvaro Morata

„Cagliari“ 1 - 1 „Empoli“
20' [1 - 0] Joao Pedro Galvao
90+3' [1 - 1] Matias Vecino