Lietuvos dviratininkas 25 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui belgui Yvesui Lampaertui, aplenkusiam prizininkais tapusius rusą Antoną Vorobjovą ir Jessę Sergentą iš Naujosios Zelandijos.

1. Yves Lampaert (Belgija) 8 val. 24 min. 37 sek.
2. Anton Vorobjov (Rusija) atsiliko 8 sek.
132. Thomas Boudat (Prancūzija) 12:27

Antrąjį 184,5 km etapą laimėjo olandas Danny Van Poppelis (4:21:52), o kartu su pagrindine grupe finišavęs G. Bagdonas buvo 24-as.

Pastarojo etapo sekmadienį nebaigė 48 dviratininkai, tarp kurių buvo ir abu „An Post-Chainreaction“ ekipos lietuviai – Paulius Šiškevičius bei Aidis Kruopis. Pirmasis po prologo ir pirmojo etapo buvo 175-as, o antrasis – 177-as.

G. Kaupas Olandijoje – 77-tas

39-tą kartą Olandijoje vykusiose klasikinėse „Rabobank Dorpenomloop Rucphen“ dviratininkų lenktynėse 77-ą vietą užėmė „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas.

Lietuvos dviratininkas 188 km distancijos finiše 1 minutę bei 4 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui olandui Florisui Gertsui. aplenkusiam prizininkais tapusius tautiečius Tijmeną Eisingą bei Elmarą Reindersą.

1. Floris Gerts (Olandija)   4 val. 10 min. 19 sek.
2. Tijmen Eising (Olandija) atsiliko 5 sek.