68-as finiše buvo Karolis Dombrovskis (29:19,7; 2 baudos ratai), 69-as - Vytautas Strolia (27:20,3; 3 baudos ratai), o Rokas Suslavičius (30:40,4; 4 baudos ratai) tenkinosi 109-a pozicija.

Aukso medalį pirmą kartą per savo karjerą iškovojo 21-erių metų norvegas Johannesas Thingnesas Boe, aplenkęs kanadietį Nathaną Smithą bei vyresnįjį brolį Tarjei'ų.

1. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 24 min. 12,8 sek. (1 baudos ratas)
2. Nathan Smith (Kanada) atsiliko 12,1 sek. (1)
3. Tarjei Boe (Norvegija) 25,3 (0)
4. Simon Fourcade (Prancūzija) 29,5 (1)
5. Erik Lesser (Vokietija) 30,3 (1)
...
60.Tomas Kaukėnas (Lietuva) 2:47,8 (3)
...
68.Karol Dombrovski (Lietuva) 3:06,9 (2)
69.Vytautas Strolia (Lietuva) 3:07,5 (3)
...
109.Rokas Suslavičius (Lietuva) 6:27,9 (4)
...
127.Daniel Walker (Australija) 10:28,1 (7)

Planetos biatlono pirmenybių moterų sprinto rungtyje lietuvės taiklumu nepasižymėjo

Pasaulio biatlono čempionate šeštadienį moterų 7,5 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovių pasirodė Diana Rasimovičiūtė-Bricė, kuri finišavo 62-a.

Ji šaudykloje suklydo penkis kartus, buvo priverta šliuožti penkis baudos ratus, o distanciją įveikė per 25 minutes 34,4 sekundės.

Gabrielė Leščinskaitė (27:09,0; 6 baudos ratai) užėmė 88-ą vietą, Natalija Paulauskaitė (27:32,2; 5 baudos ratai) buvo 93-ia, o Marija Kaznačenko (27:51,9; 5 baudos ratai) tarp 103 klasifikuotų dalyvių tenkinosi 97-a pozicija.

Aukso medalį sprinto rungtyje iškovojo prancūzė Marie Dorin Habert, aplenkusi lenkę Weroniką Nowakowską-Ziemniak ir ukrainietė Valią Semerenko.

1. Marie Dorin Habert (Prancūzija) 22 min. 16,8 sek. (1 baudos ratas)
2. Weronika Nowakowska-Ziemniak (Lenkija) atsiliko 9,6 sek. (1)